September 2015 Semináre Využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach
Slovenská inovačná a energetická agentúra organizuje ďalšie dva semináre na tému "Využívanie obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach". Semináre sa budú konať 7.9.2015 v Martine a 10.9.2015 v Bratislave.


Registrácia na seminár v Bratislave je už uzatvorená. Máte však možnosť zaregistrovať sa na čakaciu listinu. Akonáhle sa niekto z prihlásených účastníkov odhlási, budeme záujemcov kontaktovať v poradí, v akom sa prihlásili. Ďalší zo série seminárov pripravíme po spustení projektu. Ak chcete vedieť, kedy a kde sa bude konať nasledujúci seminár, vyplňte v registračnom formulári túto možnosť a my vás budeme včas informovať.

Účasť na podujatiach je bezplatná. Vašu prihlášku považujeme za záväznú. Záujemcovia sa môžu prihlásiť len na jeden zo seminárov. Z jednej spoločnosti sa môžu na podujatie prihlásiť maximálne 5 zástupcovia. Potvrdenie o zaregistrovaní Vašej účasti dostanete e-mailom najneskôr tri pracovné dni pred konaním seminára.

Podujatia sa konajú v rámci projektu bezplatného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.
Priezvisko (vypĺňajte s diakritikou):
Your answer
Meno (vypĺňajte s diakritikou)
Your answer
Ak zastupujete organizáciu, uveďte jej názov a sídlo (vypĺňajte s diakritikou):
Your answer
Telefón:
Your answer
Email (doručenie potvrdenia o registrácii):
Your answer
Mám záujem prihlásiť sa na seminár dňa 7. septemra 2015 (pondelok) v Martine:
Mám záujem prihlásiť sa na seminár dňa 10. septembra 2015 (štvrtok) v Bratislave
Z našej spoločnosti sa na semináre prihlásili už 5 záujemcovia. Ak bude voľná kapacita mám záujem o účasť, prosím, informujte ma.
Obmedzenie počtu účastníkov z jednej organizácie je nutné vzľadom na vysoký záujem o účasť a obmedzené kapacity prednáškových sál.
Uveďte, či máte záujem o vegetariánsku stravu, prípadne špeciálnu stravu kvôli alergiám:
Your answer
Nasledujúci seminár s rovnakou témou plánuje SIEA pripraviť po spustení projektu. Chcete byť informovaní o termíne a mieste podujatia?
(Podmienkou zaslanie e-mailu upozorňujúceho na spustenie registrácie je správne vyplnenie e-mailovej adresy)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy