Přihláška do oddílu a informovaný souhlas 2018 - stávající členové oddílu včetně trenérů, rozhodčích...
V rámci nového systému přijímání členů do oddílu a uvedení zpracování osobních dat do souladu s GDPR prosíme všechny členy o vyplnění tohoto formuláře.

Elektronické zpracování souhlasu včetně elektronického systému přihlašování je nejjednodušší formou zpracování souhlasu. Souhlas musí dát všichni členové oddílu.

Od roku 2018 bude elektronická přihláška nahrazovat několik papírových formulářů. Zrychlí se tím proces registrace sportovců do systému Českého atletického svazu, které je nezbytné pro závodní činnost.

Bližší vysvětlení některých položek formuláře najdete na webové stránce. Na této stránce také najdete text souhlasu, který zde elektronicky podepisujete.

Příjmení člena oddílu *
Your answer
Jméno člena oddílu *
Your answer
Křestní jméno jednoho stávajícího trenéra atleta (nevyplňují trenéři, rozhodčí...)
Your answer
Mám zájem navštěvovat pouze "Atletiku pro radost" (pro atlety kategorie žactva, kteří chtějí nezávodní sportování jednou týdně - nižší členské příspěvky)
Pracovní pozice v oddílu (nevyplňují sportovci, pokud se jich netýká)
Datum narození člena oddílu (ddmmrrrr) *
MM
/
DD
/
YYYY
Rodné číslo člena oddílu bez lomítka (např. 7702151587) *
Your answer
Telefonní číslo člena oddílu *
Your answer
Email člena oddílu *
Your answer
Datum prohlídky u sportovního lékaře (trenéři, rozhodčí... píší datum 01012000) *
MM
/
DD
/
YYYY
Velikost dresu *
Velikost obuvi (v EU normě např. 43) *
Your answer
PŘIHLAŠUJI SE DO ODDÍLU - SOUHLAS ČLENA ODDÍLU - Souhlasím se zpracováním osobních dat pro účely oddílu, ČAS, ATJ... a beru na vědomí dokumenty na https://atletikatabor.cz/kontakt. Souhlasím s uveřejněním své fotografie, data narození a výsledků ze sprotvní činnosti s uvedením jména a příjmení na webu oddílu, facebooku a dalších veřejných médiích pro potřeby prezentace výsledků oddílu a PR účely. *
Jméno zákonného zástupce nutné uvést pro atlety do 18 let (rozhodující je datum 25. 5. 2018)
Your answer
Telefonní číslo zákonného zástupce člena oddílu
Your answer
Email zákonného zástupce člena oddílu
Your answer
SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE - Souhlasím se vstupem mého syna/dcery do oddílu a se zpracováním svých osobních dat zde zapsaných i dat mého syna/dcery pro účely atletického oddílu, ČAS, ATJ... a beru na vědomí dokumenty na https://atletikatabor.cz/kontakt. Souhlasím s uveřejněním fotografie, data narození, výsledků ze sportovní činnosti a s uvedením jména a příjmení syna/dcery na webu oddílu, facebooku a dalších veřejných médiích pro potřeby prezentace výsledků oddílu a PR účely.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service