"Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” pieteikuma anketa
2022.gada ūdenstūrisma sezonas atklāšanas pasākums “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022” notiks 2022.gada 28.maijā. Laivu un SUP dēļu brauciens notiks posmā no brīvdienu mājas Cepļi līdz Baltas Kazas piestātnei. Iekāpšana laivās Google Maps adresē: https://maps.app.goo.gl/TVsFZMFmjUvKE6yh6 . Tūristi dosies 1km uz augšu līdz brīvdienu mājai “Cepļi”, kur sāksies brauciens ar dziedātāju Katrīnu Dimanti uz lielā plosta. Brauciena laikā plānota pie Aizkraukles pilskalna, kur būs pulcēšanās lai kopā draudzīgi piebrauktu Baltas Kazas piestātnē. Maršruta kopējais garums ir aptuveni 12 km.
Dalības maksa pasākumā ir 15 EUR no personas. Bērniem līdz 12 gadiem dalība ir par brīvu. Detalizēta informācija par pasākumu ir nolikumā.  
Pasākumu dalībnieki paši nodrošina sev laivu – kanoe, smailīti, piepūšamo vai cita veida peldlīdzekli. Laivu iznomāšanas iespējas apkopotas mājaslapā www.baltakaza.lv 

Lai piedalītos pasākumā “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022”, katram dalībniekam ir jāaizpilda pieteikuma anketa un jānomaksā dalības maksa līdz 25.maijam (ieskaitot). Aizpildot pieteikuma anketu, dalībnieks piekrīt pasākuma noteikumiem, kas norādīti Nolikumā.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds *
Vecums *
Kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts) *
Jūs piedalāties pasākumā “Lielais plosts 2022” individuāli vai komandas sastāvā? *
Required
Komandas nosaukums
Vai ieradīsieties uz pasākumu "Lielais plosts 2022" Baltas Kazas piestātnē?*, vai starta vietā *
Laivu transportēšana. Norādiet, lūdzu, cik laivas ar savu transportu nogādāsiet uz starta vietu. *
Ja laivas tiek iznomātas, norādiet, lūdzu, cik laivas ir iznomātas un pie kura uzņēmēja/organizācijas. Informācija nepieciešama laivu transportēšanas organizēšanai.
Dalībnieku transportēšana. (Atzīmējiet atbilstošo variantu). Vai Jums ir nepieciešama vieta bezmaksas busā, kas kursēs 28.maija rītā maršrutā Baltas Kazas piestātne – starta vieta ....GPS ? *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy