Семінар "Цінуймо Різноманітність!"
У суботу, 21 жовтня у місті Кропивницький відбуватиметься Семінар "Цінуймо Різноманітність!" Семінар проходить у рамках проекту «Радіо Марафон Розмаїття» за підтримки Чорноморського Фонду Регіонального Співробітництва на кошти German Marshall Fund та Charles Stewart Mott Foundation.

Під час семінару учасники та учасниці дізнаються про методи і засоби візуалізації, зокрема, про створення колажів і роботу з фото онлайн, про використання таких інструментів, як Canva та Pixlr Про формування презентацій на основі Prezi, про засади скрайбінгу та створення інтерактивних зображень ThingLink. Окремий блок семінару буде присвячено скороченню інформації, зокрема, використанню Qr-кодів.

Участь у семінарі БЕЗКОШТОВНА. Крім того, організатори забезпечують учасників кава-паузами та обідом, а також роздатковими матеріалами (блокноти, папки, ручки, бейджі, роздруківки). Учасникам із районів Кіровоградської області буде відшкодовано гроші за проїзд за умови надання квитків на автобус\потяг і участі у семінарі з 10.00 до 16.30.

Тренерами під час Школи виступлять експерти громадської організації "Прес-клуб реформ". Щоб взяти участь у Школі, будь ласка, заповніть аплікаційну форму.
Прізвище та ім’я *
Your answer
Місто, область (селище) проживання *
Your answer
Контактна інформація - номер мобільного телефону *
Your answer
Контактна інформація - електронна пошта *
Your answer
Чому Ви прийняли рішення взяти участь у Семінарі? *
Your answer
Опишіть досвід роботи у громадському секторі (перелік проектів чи організацій, з якими Ви співпрацюєте) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy