OAZA NOWEGO ŻYCIA III stopnia - Rzeszów --- LISTA REZERWOWA
Formularz zapisów na rekolekcje Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Email address *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej!
Rekolekcje Domowego Kościoła przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych które formują się w Ruchu Światło-Życie.

Zapoznaj się z regulaminem rekolekcji dostępnym pod linkiem:
http://wroclaw.oaza.pl/wordpress/wp-content/uploads/2019/04/Regulamin-rekolekcji-DK.pdf

W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje DK i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.
Oaza Nowego Życia III stopnia
"Gdyby Pan pozwolił mi jeszcze żyć i działać, jednego bym tylko pragnął, abym mógł skuteczniej i owocniej ukazywać w pośrodku współczesnego świata piękno i wielkość Tajemnicy Kościoła – sakramentu, czyli znaku i narzędzia jedności wszystkich ludzi”.
Ks. F. Blachnicki, Testament

Celem Oazy III stopnia jest odkrycie w pełni Misterium Kościoła - czyli sposobu obecności Boga wśród ludzi. Takie przeżycie tych rekolekcji staje się syntezą, dopełnieniem i ukoronowaniem Oazy I i II stopnia. Wtedy akcent spoczywał na rzeczywistości Słowa i Sakramentu, natomiast na III stopniu na pierwszy plan wysuwa się Wspólnota. Jest to perspektywa drogi do dojrzałości chrześcijańskiej, której wyrazem jest przeżywanie Kościoła we wspólnocie.

W czasie rekolekcji czeka nas przeżycie drogi do tajemnicy Kościoła przez Maryję - „Ecclesia Mater - Mater Ecclesiae” jako jeden ze znaków tej tajemnicy.
Kolejnym będzie znak świątyni - dlatego każdego dnia czeka nas uczestnictwo w pielgrzymce do wybranego kościoła, gdzie celebrować będziemy codzienną Eucharystię. Prosimy aby wziąć pod uwagę ten czekający nas niewątpliwie trud w czasie planowania rekolekcji.
Przeżywać będziemy również tajemnicę Kościoła w spotkaniach z żywym Kościołem naszych czasów - czyli różnymi i różnorodnymi wspólnotami i grupami wyrastającymi z jego apostolskiego i ewangelicznego uniwersalizmu.
Informacje podstawowe
OAZA NOWEGO ŻYCIA III stopnia
Miejsce: Rzeszów i okolice
Termin: 17.07-02.08.2020

Moderator: ks. Marcin Sternal
Para moderatorska: Marta i Rafał Zawierta
Kontakt:
e-mail: zawierty@gmail.com
tel.: 501693246 (M) i 501652764 (R)
Informacje o ośrodku
Rekolekcje odbywać się będą w Domu Diecezjalnym TABOR w Rzeszowie (http://tabor.rzeszow.pl/)
Koszt rekolekcji
Osoba dorosła - 1410 zł

Dziecko urodzone po 16.07.2018 (2 lata i młodsze) - 70 zł
Dziecko urodzone między 16.07.2014 a 15.07.2018 (2-6 lat) - 700 zł
Dziecko urodzone między 16.07.2008 a 15.07.2014 (7-12) - 1000 zł
UWAGA: każde trzecie i kolejne dziecko (liczymy dzieci powyżej 2 lat) płaci 700 zł niezależnie od wieku

Pieniądze nie mogą być przeszkodą w wyjechaniu na rekolekcje. Jeśli masz trudną sytuacją finansową skontaktuj się ze swoją parą rejonową/diecezjalną i poproś o pomoc.

Rekolekcje Domowego Kościoła są przeznaczone dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia. Starszym dzieciom proponowane są odpowiednie rekolekcje dla młodzieży (http://wroclaw.oaza.pl/rekolekcje/tabela/).

Opieką diakonii wychowawczej postaramy się objąć dzieci powyżej 2 roku życia, w miarę ich i naszych możliwości.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy