ГРОМАДСЬКЕ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ІНТЕРНЕТ-ОПИТУВАННЯ: РЕФОРМА СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ
Шановний експерте (адвокате, фахівець)! У зв’язку з запланованим проведенням Громадською організацією «Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка» (далі - ГО «ВННДЕС») спільно з Київським інститутом інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» Всеукраїнської науково-практичної конференції-дискусії 19 жовтня 2020 р., де мають обговорюватись нагальні питання подальших шляхів розвитку судової експертизи, в тому числі і в зв’язку з виконанням Указу Президента України від 08.11.2019 року №837/ 2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави», ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ у Громадському Всеукраїнському Інтернет-опитуванні майбутнього розвитку судової експертизи.

Завдання, поставлені в указі Президентом створили хвилю реформаторських змін в 2020 році в бік демонополізації та незалежності, конкурентоздатності серед судових експертів державних установ і експертів, які не є працівниками таких державних установ.

Крім того, вочевидь з’явилась потреба в обговоренні загально-концептуальних питань, визначених у процесуальному законодавстві та у спеціальному законі «Про судову експертизу», а також в інших нормативних актах правил здійснення судово-експертної діяльності в країні.

Юридична практика сьогодення відзначається накопиченням певних колізій, пов’язаних із тривалою дією певних неефективних правил в судовій експертизі і потребою їх удосконалення у європейському векторі державного розвитку.

З метою ефективного проведення дискусії необхідний ефективний продуманий порядок денний, який можна сформувати тільки враховуючи думку кожного, кому не байдужа доля судово-експертної діяльності в Україні.

Для цього ГО «ВННДЕС» ініціювала проведення Громадського Всеукраїнського Інтернет-опитування: реформа судової експертизи. Відповідь на всі питання Анкети обов'язкова!

Заздалегідь вдячні за участь у розбудові сучасної, європейської судової експертизи в нашій державі.

Оргкомітет ГО «ВННДЕС».

Контакти для довідок:
067 441 85 07, rec1@sova.ua - ГО ВННДЕС
067 959 99 96, ibm_cabinet@ukr.net - Ісакович Богдана Михайлівна, Голова ГО «ВННДЕС»
050 315 43 86, jaroslavexpert@gmail.com - Ярослав Юрій Юрійович, к.ю.н., доц., ГО «ВННДЕС»
093 476 72 60, nazarovua@ukr.net - Назаров Олег Анатолійович, к.психол.н., доц., КІІВП НУ «ОЮА»

УВАГА! ПЕРЕХІД МІЖ БЛОКАМИ ПИТАНЬ АНКЕТИ МОЖЛИВИЙ ЛИШЕ У РАЗІ НАДАННЯ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ПИТАННЯ ПОПЕРЕДНЬОГО БЛОКУ ПИТАНЬ!

ОРГАНІЗАТОРИ: ВСЕУКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЕКСПЕРТНА СПІЛКА ТА КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА БАЖАЄ ВСІМ УЧАСНИКАМ ОПИТУВАННЯ УСПІХУ ТА ЗДОРОВ'Я!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy