Demokrātijas svētki 2024
Latvijas Pilsoniskā alianse Eiropas dienā, 9. maijā, organizē Demokrātijas svētkus! Svinēsim demokrātiju visi kopā. Pasākumu apmeklēšana ir bez maksas. 

Kur?: mākslas centrs "NOASS" AB dambī.
Kad? Eiropas diena, 9. maijs

10.00 – 12.00 Sociālās ekonomikas brokastis. Diskusija “Kas ir sociālā ekonomika un tās dalībnieki?”. Vadīs fonda PLECS valdes loceklis Georgs Rubenis. Tās būs gardas brokastis (pankūkas ar liepziedu tēju), sarunas un pieredzes apmaiņa, kopīga darbošanās pie sociālās ekonomikas plāna punktu izstrādes. 

13.00 – 14.30 Pirmsvēlēšanu launags ar politiķiem.  

17.00 – 18.00 Gatavošanās svētkiem – izrāde “Vēlēšanās”. Kvadrifrona izrāde “Vēlēšanās” ir politisks stendaps ar pavāršova elementiem.  Izrādes laikā skatītāji aktiera Jāņa Kroņa vadībā iepazīsies ar rasola recepšu un Saeimas sasaukumu vēsturi, piedzīvos politiskas aģitācijas un provokācijas, kā arī piedalīsies aizklātā balsojumā, kurā kopīgi lems par populāro salātu ideālās receptes sastāvdaļām

19.00 – 20.30 Vakarēšana. Demokrātijas svētkus noslēgs "Vakarēšana" - demokrātiskas vakariņas ar īpaši sagatavotu ēdienkarti. Neformālas sarunas un gards kopdarbs, paplašinot izpratni par demokrātijas nozīmi un lomu mūsdienu sabiedrībā. Vakara vadītāja – Eiropas Kustība Latvijā ģenerālsekretāre Liene Valdmane.

Demokrātijas svētki notiek projekta “Svinēsim demokrātiju” ietvaros, ko finansē Eiropas Savienība. Šeit publicētā informācija atspoguļo tikai Latvijas Pilsoniskās alianses viedokli, un Eiropas Parlaments nav atbildīgs par jebkādu tajā iekļautās informācijas atspoguļošanu.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kurus no "Demokrātijas svētku" pasākumiem plānojat apmeklēt? (Iespējami vairāki atbilžu varianti) *
Required
Pāstāvētā organizācija, institūcija (ja attiecināms)
Jūsu vārds, uzvārds *
E-pasts (lai informētu par pasākuma izmaiņām, gūtu atgriezenisko saiti) *
Vieta jautājumam (ja ir):

Jūsu sniegtā informācija tiks apstrādāta un izmantota  apkopošanai un komunikācijai ar sabiedrību. Mēs garantējām drošu datu apstrādi, uzglabāšanu un konfidencialitāti, kā arī personu datu un saņemtās informācijas neizpaušanu trešajām personām, saskaņā ar prasībām, ko nosaka tiesiskais regulējums. 

Jūsu iesniegto personas datu pārzinis ir Latvijas Pilsoniskā alianse, reģ.Nr.40008087708, adrese: Alberta iela 13, 6.stāvs, Rīga, LV - 1010, tālrunis: +371 24245580, e-pasts: alianse@nvo.lv.  Ar Latvijas Pilsoniskās alianses privātuma politiku var iepazīties šeit - https://ej.uz/o92o 
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy