Występowanie i przyczyny stosowania diet eliminacyjnych u osób dorosłych
Witam,
Nazywam się Natalia Kołodziejczyk i studiuję kierunek Żywienie Człowieka i Ocena Żywności na Wydziale Żywienia człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której wyniki posłużą mi do napisania pracy inżynierskiej.
Ankieta będzie podstawą badania, którego celem jest zbadanie przyczyn stosowania diet eliminacyjnych u osób dorosłych. Zatem skierowana jest ona zarówno do kobiet jak i do mężczyzn w przedziale wiekowym 18-60 lat, którzy z różnych przyczyn stosują dietę eliminacyjną. Ankieta ma charakter anonimowy.
Uczestnictwo w badaniu jest bezpłatne i dobrowolne, a odmowa nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Również po wyrażeniu zgody, w trakcie trwania badania, można wycofać się bez podawania przyczyny. Istnieje też możliwość wycofania zgody na przetwarzanie uzyskanych danych po zakończeniu udziału w badaniu. Uzyskane dane są poufne, to znaczy, że nie będą one rozpowszechniane w sposób umożliwiający identyfikację osoby, a jedynie przetwarzane w celu opracowania naukowego.
Bardzo proszę o dokładne czytanie i wypełnienie wszystkich pytań w ankiecie.
Dziękuję za pomoc.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy