Objednací formulář osobního psychologického poradenství APERIO
Zde se můžete objednat na osobní psychologické poradenství ve spolku APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství. Poradenství je bezplatné a probíhá zpravidla na adrese APERIO, V Luhu 6, Praha 4.
DŮLEŽITÉ! Nejprve si ověřte dostupnost termínů v našem kalendáři: https://bit.ly/2ZpXNB8
Objednávejte se prosím alespoň dva dny předem, jinak nezaručujeme, že budeme moci termín nabídnout
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
E-mail *
Zadejte e-mail, na který vám máme poslat potvrzení vašeho termínu.
Your answer
Kraj, kde žijete *
Telefon *
Zadejte telefon, na který vás budeme informovat v případě náhlých změn (přesunutí termínu poradenství z důvodu nemoci poradce či poradkyně aj.).
Your answer
Termín a čas *
DŮLEŽITÉ! Nejprve si ověřte dostupnost termínů v našem kalendáři: https://bit.ly/2ZpXNB8 TERMÍN A ČAS VÁM POTVRDÍME EMAILEM ČI TELEFONICKY - POKUD NEBYL TERMÍN POTVRZEN, NEPLATÍ.Zvolte termín a dobu, kdy byste rádi na poradenství dorazili. Poradenství probíhá jen v níže určených termínech. Objednávejte se prosím alespoň dva dny předem - tj. na nejbližší středu je možné se objednat nejpozději v pondělí dopoledne, jinak nezaručujeme, že budeme moci termín nabídnout.
Počet osob *
Napište, zda přijdete sami, s další osobou, příp. s dítětem.
Your answer
Téma *
Stručně nám napište, v jaké jste situaci a co konkrétně byste rádi na poradenství probrali. Poradkyně nebo poradce se tak budou moci na setkání s vámi lépe připravit. (Např.: Jsem táta tří dětí a jsem na ně sám, řeším otázku výchovy...)
Your answer
Jste v současné době (případně nedávné minulosti) účastníkem/cí některého z našich programů? Vyberte, kterého: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zařazením Vámi poskytnutých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, kraj kde žijete - dále jen „údaje") do databáze společnosti APERIO jakožto správce a s jejich následným zpracováním pro informační účely správce, dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu, maximálně však na dobu 5 let, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny další údaje. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství. Report Abuse - Terms of Service