Bauskas rajona lauku partnerības īstenotās "Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.-2020.gadam" ieviešanas vidusposma novērtējums
Biedrība „Bauskas rajona lauku partnerība” ir vietējo organizāciju (pašvaldību, NVO, uzņēmēju) un iedzīvotāju apvienība, kas darbojas Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novados, un tās būtība ir veicināt līdzsvarotu pilsētas un lauku teritorijas attīstību.
Esam izstrādājuši Bauskas rajona vietējās attīstības stratēģiju 2015.-2020.gadam, ieguvuši Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu izvirzīto mērķu sasniegšanai un, sadarbībā ar Zemkopības ministrijas Lauku atbalsta dienestu, organizējam LEADER projektu iesniegumu konkursus.
Šī ir iespēja piesaistīt finansējumu uzņēmējdarbības attīstībai un ražošanai, tūrisma nozares attīstībai un sadarbības veicināšanai, novada vajadzībām piemērotu sabiedrisko aktivitāšu attīstībai, apdzīvotu vietu publiskās infrastruktūras uzlabošanai, kā arī sadarbības veicināšanai uzņēmēju, NVO un pašvaldību starpā.
Līdz šim organizētas 4 LEADER projektu konkursu kārtas. Iesniegti 138 projekti, apstiprināti 59 projekti, piešķirts publiskais finansējums 1 606 982,3 EUR apmērā.
Lai novērtētu LEADER programmas ietekmi un rezultātus, aicinām ikvienu iedzīvotāju piedalīties aptaujā un paust viedokli, ko izmantosim "Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.-2020.gadam" ieviešanas vidusposma novērtējumam.
Anketas aizpildīšana neaizņems daudz laika, bet dos lielu ieguldījumu mūsu darbības novērtēšanā!
Aptauja norisināsies līdz 26.februārim.
Informācija par Jums *
Jūsu dzīvesvieta
*
Jūsu dzimums
*
Jūsu vecums
*
Pārstāvniecības grupa
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service