KŪRYBIŠKI. Geroji idėjų pildymo praktika ©
Ilgus metus kaupta patirtis lengvai sugulė į didžiausios mano gyvenimo knygos puslapius.

"KŪRYBIŠKI. Geroji idėjų pildymo praktika" (2021) - tai kvietimas leistis į magišką idėjų ir kūrybos pasaulį. Ne dirbtinį, išprotautą ir "išgeneruotą" gudriomis "kūrybinio mąstymo technikomis", o gyvą, neaprėpiamą, dovanojantį vis naujas užduotis ir vis naujus horizontus; kur kiekvienas įgyvendintas sumanymas veda kažko naujo, didesnio, link; kur kiekvienas kūrybiškas sprendimas dovanoja tegul ir mažytę, bet naują teritoriją savyje ir gyvenime.

Kaip atsiverti naujoms idėjoms?
Kaip jas išgirsti ir nepraklausyti?
Kodėl nepaprastai svarbu idėjas užsirašyti?
KAIP jas rašyti, kad jos būtų ne "iškaltos akmeny", o gyvos, takios, ir augtų toliau, mintyse ir popieriuje?
Kaip išsaugoti vos gimusią idėją kritikos krušoje?
Kaip pildyti idėjas lengviau ir maloniau, be "kūrybinių kančių"?
Kaip atsirinkti žmones, kurie padės idėjoms augti, o ne stabdys jas?
Kaip darbe ir kasdienybėje elgtis kūrybiškiau ir net rašyti kūrybiškiau?

Ir, galiausiai, kaip gyventi iš idėjų?

Dar svarbiau: kaip pasiryžti pildyti atėjusią idėją, o ne padėti ją į lentyną ilgiems metams? Kas gali tapti tuo sveiku spyriu į nutylimą vietą, kad idėja nebūtų aklinai užmarinuota "kada nors" stiklainių lentynoje apdulkėjusiame rūsyje, ant kurio durų parašyta "Neišpildytų idėjų kapinės"?

Naujoje knygoje-pratybose apie visa tai, ir begalę kitų dalykų: daug, išsamiai, atvirai, poetiškai ir pragmatiškai, liūdnai ir juokingai, raštu ir piešiniais. Su begale tikrų iliustracijų, pavyzdžių, praktinių pratimų ir instrumentų tyrinėjimui.

Manęs laukia paskutiniai skyriai, tačiau jau galima užsirašyti į pirmųjų knygos gavėjų sąrašą.

Registracija Jūsų niekaip neįpareigoja - pasirodžius knygai, kai bus galima ją užsisakyti, tiesiog pirmieji gausite apie tai informuojantį laišką.

Detalesnė informacija bus atsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu. (Jūsų el. paštas NIEKADA nebus naudojamas kitiems tikslams, nei informacija apie knygą, ir NIEKADA nebus perduodamas trečioms šalims.)
Email *
Dar sykį, Jūsų el. paštas. (Kartais žmonės, rašydami savo el. paštą, suklysta, tuomet nebėra galimybės su jais susisiekti. Pakartotas el. paštas sumažina klaidos tikimybę.) *
Ar esate dalyvavę "Ilzės dirbtuvių" kursuose ar renginiuose? *
Required
Dažnokai dėl adresatų gausos mūsų siunčiama informacija nukeliauja į SPAM ar reklaminių laiškų dėžutę (o šią knygą vos per pirmą savaitę rezervavo virš 1000 žmonių). Tokiu atveju žmonės mūsų laiškų nepastebi. Kad išvengtume tokio scenarijaus, rekomenduojame jau dabar prisidėti el. pašto adresą ilzes.dirbtuves@gmail.com prie savo kontaktų sąrašo. Tuomet visa informacija Jus pasieks laiku. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy