Konkurs Remote Mars Yard - II edycja
Zapraszamy młodych odkrywców z całej Polski do rejestracji na drugi konkurs Remote Mars Yard (ReMY), którego celem jest poznanie technologicznych i naukowych wyzwań związanych z eksploracją Marsa. Projekt ReMY współorganizowany jest przez biuro ESERO Europejskiej Agencji Kosmicznej i firmę ABM Space. Konkurs otwarty jest dla uczniów szkół w dwóch kategoriach wiekowych: gimnazjum oraz liceum/technikum.

Rejestracja otwarta jest do 30 września 2016 r. Wszystkie zespoły zostana powiadomione o wynikach rejestracji do 7 października 2016 r.

Uwaga: W tej edycji pierwszeństwo przyjęcia będą miały zespoły ze szkół, które nie brały jeszcze udziału w konkursie. Nowy nabór dla wszystkich szkół będzie otwarty na początku 2017 roku - na trzecią edycję konkursu.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres: esero@kopernik.org.pl

Informacje podstawowe
Imię i nazwisko *
Imię i nazwisko opiekuna drużyny
Your answer
Adres e-mail *
Adres e-mail opiekuna drużyny
Your answer
Szkoła *
Nazwa szkoły
Your answer
Rodzaj szkoły *
W konkursie udział brać mogą uczniowie w kategoriach wiekowych: gimnazjum oraz liceum/technikum
Miasto *
Lokalizacja szkoły
Your answer
Adres pocztowy *
Adres pocztowy szkoły
Your answer
Informacje na temat zespołu
Nazwa zespołu *
Your answer
Liczba członków zespołu *
Od 4 do 8 osób (nie licząc opiekuna)
Your answer
Motywacja zespołu do udziału w konkursie? *
Krótkie wytłumaczenie, dlaczego zależy Państwu na wzięciu udziału w konkursie (do 1000 znaków choć równie dobrze może być i jedno celne zdanie).
Your answer
Doświadczenie "kosmiczne" zespołu? *
Krótka informacja na temat dotychczasowego doświadczenia zespołu/szkoły/opiekuna w projektach związanych z tematyką kosmiczną (do 1000 znaków choć, ponownie, wystarczy również jedno celne zdanie)
Your answer
Zgoda na wykorzystanie wizerunku *
Udział w Wydarzeniu "Konkurs Remote Mars Yard" jest równoznaczny z udzieleniem nieodpłatnej zgody na nagrywanie, fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu wizerunku lub wypowiedzi Uczestników w związku z Wydarzeniem oraz na transmitowanie, rozpowszechnianie lub pokazywanie tego wizerunku i głosu w związku z jakimkolwiek działaniem przedstawiającym Wydarzenie lub działalność Organizatorów. Uczestnikom nie przysługują żadne roszczenia wobec Organizatora z tego tytułu.
Required
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Poprzez zapisanie wypełnionego Formularza, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.2014.1182) w zakresie udostępnionym przez Państwa w Formularzu, dla celów organizacji i ewaluacji wydarzenia "Konkurs Remote Mars Yard", w tym w celu umieszczenia ich w materiałach produkowanych na potrzeby organizacji Wydarzenia.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms