Tiešsaistes lekcija pašvaldībām 10.05.2023. "Sociālie uzņēmumi – kāpēc mūsu pašvaldībai svarīgi un ko jau darām to attīstībai?" - pieredzē dalās Preiļu un Limbažu novada pašvaldības. PIETEIKŠANĀS ANKETA
Labklājības ministrija kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 10. maijā no plkst.10.00 līdz 10.50 ielūdz pašvaldību pārstāvjus uz tiešsaistes lekciju  "Sociālie uzņēmumi – kāpēc mūsu pašvaldībai svarīgi un ko jau darām to attīstībai?" - pieredzē dalās Preiļu un Limbažu novada pašvaldības.

Lekcija norisināsies tiešsaistes platformā Zoom, būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus. Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu dienu pirms lekcijas.

Reģistrācija līdz 9.maijam, aizpildot šo pieteikuma anketu.

Pasākums tiek organizēts Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!” ietvaros.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds
*
E-pasts
*
Pārstāvētā pašvaldība / organizācija / uzņēmums
*
Ja Jums ir kādi neskaidrie jautājumi par sociālo uzņēmējdarbību vai citi jautājumi saistībā ar lekcijas tēmu, lūdzu, uzrakstiet tos šeit!
Šajā anketā norādītie personas dati tiks saglabāti un apstrādāti Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" datubāzē, un izmantoti, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumā un informētu Jūs par citām aktualitātēm ESF projektā un sociālās uzņēmējdarbības jomā. Šajā anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai minēto mērķu sasniegšanai un netiks nodoti trešajām personām.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy