Záujem o účasť na YMCA 175 rokov v Londýne
Toto je vyjadrenie predbežného záujmu, aby sme vedeli koľko a akých lístkov máme zabezpečiť, kým sú v lepšej cene. Po 20. januári už nebudeme vedieť zohnať lacnejšie lístky, preto nám prosím daj vedieť čím skôr.
Email address *
Meno a priezvisko *
Your answer
Som členom / chodím do tejto miestnej YMCA: *
Your answer
Ako na tom som s angličtinou, cestovaním a ďalšími možnosťami: *
Aká je tvoja úroveň angličtiny? V prípade, žeby si bol vybraný, vieš ísť aj sám alebo pôjdeš len v prípade, ak pôjde s tebou ešte niekto iný? Máš nejaké iné obmedzenia, ktoré ti bránia v účasti?
Your answer
Na oslavu 175 rokov YMCA chcem ísť, lebo: *
Opíš svoju motiváciu, očakávania, dôvody. Viac sa môžeš dočítať tu: https://ymca175.com/about/
Your answer
Forma účasti *
Označ, ktorá forma účasti ti najviac vyhovuje, ceny sú uvedené tie, ktoré bude treba uhradiť v prípade, že ti nebude schválené preplatenie z YMCA na Slovensku. V ďalšej otázke samorejme môžeš dať podmienku, či sa plánuješ zúčastniť aj v prípade, žeby ti nebol schváleny grant z YMCA na Slovensku. Viac o cenách tu: https://ymca175.com/#tickets
Zúčastním sa... *
V prípade, že sa chceš a môžeš zúčastniť len v prípade poskytnutia grantu z YMCA na Slovensku, uveď prosím kontaktnú osobu (meno a telefón) z tvojej YMCA, ktorá môže tvoju účasť odporúčať a potvrdiť.
napr. tvoj vedúci, predseda vašej YMCA a pod.
Your answer
Mám ešte otázku:
napíš čokoľvek čo ťa k udalosti zaujíma, čo ti nie je jasné...
Your answer
Všetky osobné údaje, ktoré tu uvedieš, použijeme iba na to, aby sme dali dokopy potrebné prihlášky na aktivitu. Viac info o tom, ako spracúvame osobné údaje sú tu: http://www.ymca.sk/o-nas/informacie-o-spracuvani-a-ochrane-osobnych-udajov/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service