Między Krakowem a Panamą - II Rocznica ŚDM
W celach organizacyjnych, bardzo prosimy o zgłaszanie udziału w wydarzeniu.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Adres mail *
Your answer
Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach
W celach organizacyjnych, prosimy o przemyślaną rejestrację na warsztaty. Ilość miejsc jest ograniczona.

Informacje na temat warsztatów
12:00-13:20 - "Jak być liderem, zbudować zespół i się w nim odnaleźć?" - Warsztaty poprowadzi Iwona Jeleń
Tematem warsztatów będzie Przywództwo w zespole – kim tak na prawdę jest lider? Czy każdy z nas może nim być? Jak pracować w swojej organizacji wg najnowszych standardów Management 3.0 i zdobyć umiejętność, które są jednymi z najbardziej pożądanych u pracodawców? Dlaczego praca zespołowa jest teraz uważania za najskuteczniejszą, a zatem jak to zrobić i gdzie się czają problemy? Podczas warsztatów będziesz mieć okazję w praktyczny sposób odkryć, jakie role zwykle pełnisz w zespole, a dzięki temu, jak w nim działać.
13:30 - 14:50 - "Jak pokochać media" - Warsztaty poprowadzi Katarzyna Kucik
Co powinieneś wiedzieć, żeby dobrze wypaść i przekazać meritum: w prasie, radiu i telewizji?
Czyli jak konstruować komunikaty medialne?
Jak radzić sobie ze stresem? Jak przygotowywać się do wystąpień publicznych? Jak udzielać wywiadów? Co mówić w radiu a co w telewizji? W co się ubrać? Jak wypowiadać się do prasy? Jak budować zdania i przekazywać informację? Jak zachować zimną krew i dobrze wypaść przed kamerą? Jak nawiązywać kontakt z publicznością? Słowem: jak pokochać media?
Prowadzący: Katarzyna Kucik - absolwentka politologii i dziennikarstwa, koordynator wolontariatu podczas ŚDM Kraków 2016. Kocha media, ma doświadczenie prowadzenia warsztatów motywacyjnych i liderskich, spełnia się jako konferansjer.

Czy chcesz wziąć udział w warsztatach *
Zgoda na przetwarzanie danych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację GÓRA DOBRA z siedzibą Sienna 5, Kraków w celu rejestracji i informacji na temat wydarzenia i warsztatów.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@góradobra.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane nie będą przekazywane poza naszą bazę ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Fundacja Góra Dobra. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres kontakt@goradobra.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu informacyjnym zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne w celu organizacji wydarzenia. W przypadku wyrażenia powyższej zgody dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści informacyjnych odnośnie do wydarzenia."

Zgoda na przetwarzanie danych *
Pytania i uwagi
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms