Тренінг для народних депутатів, обраних вперше «РЕГЛАМЕНТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ» від Програми USAID РАДА (7-8 серпня 2019 року)
Учасники 2-денного тренінгу знайомляться з одним із ключових документів для парламентської діяльності - Регламентом Верховної Ради України: його місцем у системі законодавства; основними функціями та формами роботи Верховної Ради; засадами парламентської етики; процедурами та видами голосувань; ключовими аспектами законодавчого процесу та ін. Тренінг дає можливість новообраним народним депутатам швидко увійти в роботу парламенту і надалі удосконалювати свої знання і навички. Оптимальна кількість учасників – 25 осіб.
Організатори відшкодовують проїзд та забезпечують проживання та харчування учасників

Для реєстрації своєї заявки на участь у тренінгу заповніть, будь-ласка, форму. Учасники отримають особисті запрошення на вказану у формі електронну адресу чи телефоном. Якщо кількість претендентів перевищуватиме 25 осіб, кандидатам, що не увійдуть до числа учасників, буде запропоновано взяти участь у наступному тренінгу з цієї теми. Про час та місце наступного тренінгу кандидатів буде повідомлено особисто.
Прізвище, ім'я, по-батькові (повністю) *
Your answer
Номер виборчого округу
Your answer
Ви обрані в мажоритарному окрузі чи за партійними списками? *
Політична партія, яку ви представляєте *
Вкажіть Вашу стать *
Ваша електронна пошта *
Your answer
Ваш мобільний телефон *
Your answer
Інша додаткова інформація та контакти (skype, facebook-сторінка тощо).
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy