Návrh na udělení ocenění Zdravotně postižený zaměstnanec roku 2019
Celostátní soutěž pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) ve spolupráci s Hospodářskou komorou hlavního města Prahy (HKP).
Zvolte kategorii, ve které nominujete:
Název a krátký popis organizace, za kterou zaměstnance navrhujete:
Your answer
Kontaktní osoba u zaměstnavatele:
Jméno a příjmení
Your answer
Telefon
Your answer
E-mail
Your answer
Navrhovaný kandidát
Jméno a příjmení
Your answer
Telefon
Your answer
E-mail
Your answer
Stručně představte svého nominovaného zaměstnance.
Na jaké pozici pracuje, jakou má zodpovědnost, jaké jsou jeho povinnosti, úspěchy atp. (max. 500 znaků bez mezer).
Your answer
Popište podrobněji pro výběrovou komisi, proč by se právě tento váš zaměstnanec měl stát Zdravotně postiženým zaměstnancem roku 2019.
(text v rozsahu max. dvou stran formátu A4)
Your answer
PROHLÁŠENÍ
Informace obsažené v této přihlášce mohou být využity NFOZP nebo HKP k propagaci zaměstnávání zdravotně postižených osob a mohou být také sdíleny s médii.
NOMINOVÁNÍ
Nominace mohou zasílat nejen zaměstnavatelé, ale i kolegové, a tak poděkovat svým zaměstnancům a kolegům, kteří jsou osobami se zdravotním postižením. Každý subjekt může nominovat maximálně 5 kandidátů.
HODNOCENÍ NOMINACÍ
Návrhy se bude zabývat hodnotící komise složená ze zástupců NFOZP, HKP, podnikatelského sektoru a médií. Jména členů komise budou zveřejněna na slavnostním vyhlášení vítězů a v tiskové zprávě. Komise se rozhoduje výhradně na základě zaslaných kompletních materiálů.
Termín a místo předávání cen upřesníme na www.zamestnanecroku.cz.
Soutěž pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením ve spolupráci s Hospodářskou komorou hlavního města Prahy.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Report Abuse - Terms of Service