Rejestracja na warsztaty z kamerą ARRI ALEXA 35
Warsztaty operatorskie odbędą się: 
Data: 03.09.2022 
Adres: Yellowóz ul. Gromowładna 7 Warszawa 
Godzina: 12:00 - 16:00

Prowadzący: 
Marek Traskowski PSC - Autor Zdjęć
Kacper Czubak PSC - Autor Zdjęć
Tomasz Karnowski - Steadicam

Goście specjalni: 
ARRI ALEXA 35 
ARRI TRINITY ONE 

W programie m.in.: 
- Sprawdzimy nowy przetwornik w formacie Super 35 o rozdzielczości 4,6 k i jego 17-stopniowy zakres dynamiczny. Przechodząc od zupełnej ciemności do pełnego słońca.
- Sprawdzimy wprowadzone po raz pierwszy Tekstury, które pozwalają na osiągnięcie niespotykanej dotąd możliwości kreatywnej kontroli obrazu poprzez definiowanie charakteru i wielkości ziarna oraz kontrastu w różnych obszarach obrazu. Podejmowane tu decyzje mają charakter zbliżony do wyboru określonego rodzaju taśmy filmowej w kamerze analogowej.
- Zbadamy nowe algorytmy debayeringu ADA-7 oraz logarytmicznego kodowania jasności LogC4, które zapewniają pełne wykorzystanie potencjału przetwornika i jego ogromnej dynamiki. Zdefiniowana została nowa przestrzeń kolorów ARRI Wide Gamut AWG4, dzięki której color grading jest szybszy i łatwiejszy, a odwzorowanie kolorów wierniejsze.

Informujemy, iż rejestrując się na warsztaty wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Stowarzyszenie Autorek i Autorów Zdjęć Firmowych PSC, w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem  warsztatów z kamerą ARRI ALEXA 35 w ramach Eventu Nowych Technologii Zdjęć Filmowych. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy