INSPIRO semestr XVII
Formularz elektronicznej rejestracji uczestnika na zajęcia Domu Kultury INSPIRO w semestrze XVI (luty 2016 - czerwiec 2017)
Dane uczestnika zajęć
Imię i Nazwisko: *
np. Jan Inspirujący
Your answer
Data urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
Kod pocztowy / miejscowość: *
np. 32-003 Podłęże
Your answer
Ulica / numer domu: *
np. ul. Kolejowa 160
Your answer
Dane opiekuna prawnego
Imię i nazwisko: *
np. Stefan Inspirujący
Your answer
Telefon kontaktowy: *
np. 664 453 071
Your answer
Telefon kontaktowy 2:
np. 664 453 068
Your answer
Adres email: *
Your answer
Uwagi:
(Jeżeli Twoje dziecko jest na coś uczulone, lub chcesz nam przekazać coś ważnego - napisz to tutaj):
np. Jaś jest uczulony na orzechy i liście brzozy. Boi się Spidermana, ale uwielbia lokomotywy.
Your answer
Skąd dowiedziałaś/eś się o INSPIRO?
np. z internetu, od znajomych, z prasy
Your answer
Masz jakąś propozycję zajęć? Uważasz, że coś mogłoby wzbogacić harmonogram INSPIRO?
np. cykl wykładów marynistycznych
Your answer
Regulamin DK INSPIRO:
1. Dom Kultury INSPIRO prowadzony jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych INSPIRO.

2. Stowarzyszenie INSPIRO jest organizacją NonProfit prowadzącą działalność pożytku publicznego. Opłaty za zajęcia w całości przekazywane są na organizację zajęć.

3. Opłaty miesięczne należy wnosić do dnia 10 każdego miesiąca. Niedotrzymanie terminu płatności może spowodować wykluczenie z zajęć.

4. Opłata obowiązuje uczestników bez względu na ilość zajęć wykorzystanych w miesiącu.

5. Opłat można dokonywać na konto bankowe: PKOBP Oddział 1 w Krakowie ul.Wielopole 19/21, 30-942 Kraków 27 1020 2892 0000 5602 0216 9274 tytułem wpłaty „Imię i Nazwisko uczestnika + miesiąc za który uiszczana jest płatność” lub osobiście w Domu Kultury INSPIRO.

6. Stowarzyszenie INSPIRO zapewnia salę do zajęć oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

7. Każdy instruktor zobowiązany jest do prowadzenia zajęć w ustalonych dniach i godzinach z wyjątkiem ferii, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy. W przypadku odwołania zajęć przez instruktora z powodu choroby lub z innych przyczyn zajęcia odbędą się w innym, ustalonym terminie.

7. Zaakceptowanie Regulaminu DK INSPIRO oznacza wyrażenie zgody na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych INSPIRO, ul. Kolejowa 160, 32-003 Podłęże w celach związanych z udziałem w zajęciach prowadzonych w Domu Kultury INSPIRO w Podłężu, zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych (DzU z 1997r., nr 133, poz. 883). Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w swoje dane, prawo do ich poprawiania oraz usunięcia.

8. Zaakceptowanie regulaminu oznacza zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych INSPIRO mojego wizerunku/wizerunku mojego dziecka, wykonanego w trakcie zajęć organizowanych przez Stowarzyszenie INSPIRO w celach dokumentacyjnych i promocyjnych, a w szczególności na publikowanie zdjęć oraz filmów: na stronie internetowej Stowarzyszenia INSPIRO, w materiałach promocyjnych Stowarzyszenia, w ramach projektów realizowych przez Stowarzyszenie, na profilu Stowarzyszenia INSPIRO, na portalach www.facebook.com, www.flickr.com, wordpress.com, google+, www.tumblr.com, pinterest.com, youtube.com, na banerach, ulotkach, plakatach oraz w folderach, wydawnictwach, innych stronach internetowych i materiałach promocyjnych.

9. Akceptując regulamin, rejestrujący oświadcza, że podane w formularzu dane są prawdziwe i aktualne.

*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of INSPIRO. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms