Keskkonnasäästliku tudengiorganisatsiooni ankeet
TTOMi meeskond on koos abilistega valmis saanud mudeli juurde täiendava keskkonnateemalise osa, millega liitumine on vabatahtlik arenguvõimalus.

Alltoodud väidetest annab igaüks 1 punkti, kokku 40 punkti. Liitunuks loetakse organisatsioonid, kes saavad vähemalt 50% punktidest, st vähemalt 20 punkti (k. a). Väidetele saab vastata kahel moel:
- väite ära märkimine, kui organisatsioon arvestab ja jälgib oma igapäevategevustes toodud põhimõtteid, tegevusi
- väite märkimata jätmine, kui organisatsiooni tegemistes ei jälgita väljatoodut VÕI kui antud väide organisatsiooni ei puuduta (nt "Organisatsioon eelistab enda ruumidele elektripaketti valides taastuvenergiat sisaldavaid pakette." ei kehti, kui organisatsioonil pole oma ruume või õigust neile elektripaketti valida)

Keskkonnasäästlikkuse osaga ametlikult liitumise eelduseks on TTOMiga liitumine. Kui organisatsioon kogub vähemalt 20 punkti, saab ta endale uue märgise oma kodulehele ülespanekuks ning sarnaselt TTOMiga eraldi ära märgitud TTOMiga liitunute seas.
Küsimuste korral võtta ühendust TTOMi nõukoguga meiliaadressil tervisliktudeng@gmail.com

Organisatsioon *
Your answer
Organisatsioonipoolne kontaktisik *
Nimi, e-mail
Your answer
PLASTIK
TAASKASUTUS
TOIT JA JOOK
PABER
SÄÄSTEV TRANSPORT
TEADLIKKUSE TÕSTMINE
Mitu korda aastas reklaamite oma liikmetele võimalusi keskkonnateemalistel üritustel osalemise kohta?
Your answer
Siin saate tuua näiteid keskkonnateadlikkust käsitlevatest üritustest, mida olete korraldanud või liikmetele reklaaminud.
Your answer
PRÜGI SORTEERIMINE
ENERGIA
PUHASTUSVAHENDID JA KODUKEEMIA
Siin saate meiega jagada huvitavaid kogemusi oma organisatsioonis keskkonnaga seotud teemade käsitlemise jmt-ga ning anda tagasisidet keskkonnasäästliku tudengiorganisatsiooni ideele ja sisule.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service