Дводенний інтенсив на тему "Соціальні інновації в креативній сфері" Київ. 19-20 серпня
Запрошуємо вас взяти участь і представити ваші проекти на інтенсиві з соціального підприємництва та креативної економіки. Семінар проводиться в рамках німецької програми SOIN School спільно з Креативним простором Часопис в Києві за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в партнерстві з Impact Hub Odessa.
До участі в семінарі запрошуються соціальні підприємці, урбаністи, дизайнери, архітектори, а також проектні менеджери з суміжних сфер у віці від 18 до 40 років.
У рамках дводенного інтенсиву учасники познайомляться з кейсами соціального підприємництва з Німеччини та Східної Європи, представлять, протестують і відпрацюють свої проектні ідеї або готові бізнес-концепції з експертами в області соціального бізнесу, вивчать фінансові інструменти, а також зможуть подати заявку на участь в передакселераторі і Осінній Школі в Берліні. Програма передбачає активну роботу в групах 19-20 серпня з 9:00 до 20:00.
В рамках програми організатор забезпечує учасників усіма необхідними матеріалами, організовує кава-паузи, обіди та вечері.

Реєстраційний внесок складає 400 гривень. Учасникам з інших міст можуть бути компенсовані витрати на дорогу в розмірі до 500 гривень і забезпечене безкоштовне проживання в хостелі на дві ночі.

Увага! Кількість учасників обмежена. Діє премодерація. Пріоритет надається учасникам попередніх семінарів в Маріуполі, Харкові та Івано-Франківську, а також представникам незахищених верств населення.

Подати заявку на участь необхідно за посиланням до 11 серпня 12:00.

І'мя та Прізвище (латиницею як у закордонному паспорті) *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Адреса проживання *
Email *
Телефон *
Місце роботи, навчання та/або вид діяльності *
Why? How? What? Опис проекту
Просимо вас коротко описати ваш поточний або новий проект, який ви хотіли б представити в рамках дводенного інтенсиву на тему "Соціальні інновації в креативній сфері"
Про проект *
Why? *
Опишіть проблему (до 5 речень). Чому і для чого ви хочете займатися даною діяльністю.
How? *
Опишіть спосіб реалізації проекту (5-10 речень). Що необхідно зробити, що вирішити проблему?
What? *
Опишіть конкретні інструменти, заходи, кількісні/якісні показники (5-10 речень). Що конкретно ви плануєте робити в рамках проекту. Якщо є, вкажіть посилання на перші результати работи.
Згода на використання особистих даних *
Я згоден на обробку та використання моїх персональних даних в рамках дводенного інтенсиву на тему "Соціальні інновації в креативній сфері"
Розсилка Школи соціальних інновацій *
Я згоден отримувати розсилку Берлінскої школи соціальних інновацій про програми обміну, новини та публікації (від 6 до 12 разів в рік)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms