Time to move - iekustinām Rīgas centru
Sveiciens!

Aizpildot šo anketu, Tu reģistrēsi savu komandu dalībai pilsētvides spēlei jauniešiem – “Time to move – iekustinām Rīgas centru!”, kas notiks 3. oktobrī no plkst. 14:00 līdz 18:00. Pulcēšanās no plkst. 13:40 grāmatnīcā “NicePlace TELPA”, Rīgā, K. Barona ielā 21A (pagalmā).

Orientēšanās galvaspilsētas ielās būs veltīta jauniešu mobilitātei Eiropā, ar atraktīvu un aizraujošu uzdevumu palīdzību stāstot par plašajām jauniešu iespējām Eiropā. Spēles laikā jauniešiem būs iespēja ne tikai pierādīt savu atraktivitāti, bet arī paviesoties dažādās organizācijās, kas saistītas ar Eiropas tematiku un jauniešiem.

Reģistrēties pasākumam var arī individuāli, pievienojoties atvērtajai komandai.

Reģistrācija spēlei līdz 1. oktobrim.

Plašāka informācija www.eurodesk.lv

Vārds, Uzvārds *
Your answer
Vecums *
Your answer
Tālruņa numurs *
Your answer
E-pasta adrese *
Your answer
Organizācija vai skola (ja tādu pārstāvat)
Your answer
Dalībnieku skaits komandā *
Komandas nosaukums
Your answer
Kāda ir Tava Erasmus+ pieredze? *
Informējam, ka anketā norādītie dati tiks apstrādāti un uzkrāti ar mērķi: pasākuma organizēšana, kas ietver dalībnieku reģistrāciju; personas datu glabāšanu atskaišu un statistikas sagatavošanas mērķiem, kā arī personas datu nodošanu trešajām personām. Datu apstrādes pārzinis: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Mūkusalas iela 41, Rīga; telefona numurs 67358065; e-pasta adrese info@jaunatne.gov.lv. Personas datu apstrādes pamatojums: Anketēšana tiek veikta Eurodesk informatīvo pasākumu organizēšanas ietvaros. Personas datu apstrādes ilgums: pastāvīgi.
Ja nepiekrītat savu datu apstrādei šī pasākuma ietvaros un minētajam datu apstrādes mērķim, lūdzam jūs neiesniegt pieteikuma formu. Nepiekrītot savu datu apstrādei, aģentūrai nevarēs izvērtēt jūsu pieteikuma anketu un iekļaut jūs dalībnieku sarakstā. Tas nozīmē, ka jūsu pieteikums netiks izskatīts.
*
Required
Aizpildot šo anketu un nosūtot informāciju es piekrītu, ka mani personas dati tiks apstrādāti šādam mērķim: datu bāžu veidošanu ar mērķi informēt par JSPA rīkotajiem pasākumiem, kā arī informēt par specifisku, konkrētai mērķgrupai, piemērotu pasākumu un projektu norisi Latvijā un ārpus tās.
Aģentūra katru gadu rīko un atbalsta dažādus vietēja un starptautiska līmeņa pasākumus. Vairumā gadījumu pasākumi ir bezmaksas un sniedz plašas iespējas dalībniekiem apgūt jaunas kompetences, pilnveidot savu profesionālo darbu, iegūt jaunus sadarbības partnerus un attīstīt savas idejas. Piedāvātās iespējas aptver gan jauniešus, gan jaunatnes darbiniekus, politikas veidotājus, uzņēmējus u.c. mērķgrupas. Aģentūra izmanto tās rīcībā esošos personas datus, lai atsevišķos gadījumos personīgi uzrunātu potenciālos dalībniekus, piedāvājot viņiem iespēju pieteikties konkrētiem, mērķgrupai atbilstošiem pasākumiem.
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms