Registracija į renginį „Inovacijos regione – misija (ne)įmanoma?“
VšĮ Lietuvos inovacijų centras kartu su Šalčininkų rajono savivaldybe kviečia verslo atstovus, išradėjus, startuolius ir kitus apie novatoriškų idėjų realizavimą svajojančius vietos gyventojus į NEMOKAMĄ renginį „Inovacijos regione – misija (ne)įmanoma?“. Renginyje bus pristatomos ekonomikos tendencijos ir prognozės po COVID-19, pagalba verslui COVID-19 krizės metu, inovacijų ir technologijų verslo skatinimo priemonės bei galimybės verslui po 2021 metų. Renginio dalyviai ne tik išgirs aktualiausią informaciją apie verslo plėtros galimybes, tačiau galės tiesiogiai konsultuotis su pranešėjais dėl turimų idėjų ar kylančių abejonių.
Renginys vyks 2020 m. liepos 17 d. 9:00-13:00 val. Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose, Jono Sniadeckio g. 2, Jašiūnuose. Renginio trukmė – 4 val., įskaitant vieną kavos pertrauką.
Vardas, Pavardė *
Atstovaujama organizacija
Kontaktinis tel. nr.
El. pašto adresas
Užpildydami šią formą, jus sutinkate, kad jūsų duomenys būtų naudojami kaip įrodymas Lietuvos inovacijų centrui atsiskaitant už suorganizuotą seminarą ES fondų investicijas teikiančiai agentūrai, taip pat, jums pageidaujant, elektroniniu paštu jums siunčiant seminaro medžiagą. Pasibaigus renginiui ši forma ir joje įrašyti duomenys bus panaikinti. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy