Jesenná škola Umením proti radikalizácii
Milé kolegyne, milí kolegovia,

sme veľmi radi, že vás zaujala ponuka účasti na Jesennej škole. V atraktívnych priestoroch Divadla Pôtoň v Bátovciach pri Leviciach vám ponúkneme dva intenzívne workshopy, z ktorých si môžete vybrať.

Divadlo Fórum je interaktívna divadelná forma, ktorá umožňuje otvárať dialóg s publikom a zároveň zobraziť otázky diskriminácie priamo na pódiu (viac na http://bit.ly/2zrMwU1). Výstupom bude krátka hra, ktorú predvedieme na konci jesennej školy. Filmový workshop ponúkne možnosť spolupráce s mladými filmármi, ktorí vám priblížia teóriu aj prax (práca s kamerou, scenárom, strihom). Výstupom budú krátke filmy, ktoré premietneme na konci školy.

Okrem týchto workshopov ponúkneme podvečerné stretnutia s lektormi a lektorkami, ktoré sa zamerajú na témy ako metódy deradikalizácie, vizuálne umenie a iné.

Ak máte záujem sa prihlásiť , prosíme, vyplňte nasledujúce otázky do 10.11.2017 (predĺžili sme prihlasovanie). Z jednej organizácie sa môžete prihlásiť až traja. V prípade individuálnej prihlášky, vyplňte len účastníka č. 1.

Všetky náklady na jesennú školu (cestovné, ubytovanie, strava) sú hradené Nadáciou Milana Šimečku.

V prípade otázok kontaktujte Andreja Návojského - andrej@nadaciams.sk alebo na telefónnom čísle 0902 106 242.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms