MEET UP «Креативної Європи»: поєднання культури та технологій
“Розкажи мені — і я забуду, покажи мені — і я запам’ятаю, залучи мене — і я зрозумію,” — говорив Конфуцій. В сучасному світі саме завдяки новітнім цифровим технологіям можна по-новому відчути найкращі витвори мистецтва, “заразити” своїми ідеями весь континент або віднайти дійсно інноваційну ідею, яка змінить хід історії.

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у партнерстві з U Open University та I Cultural Business Hub 28 березня 2020 у м. Дніпро організовує тематичний meet up, присвячений темі поєднання культури та новітніх технологій. Чому ми можемо навчитись один у одного, як разом зробити власні проєкти іммерсивними та неповторними і, звичайно, як правильно подати заявку на конкурс «Поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології», щоб отримати від 300 тисяч євро на реалізацію вашої ідеї?

В програмі заходу запланована дискусія, в якій візьмуть участь представники зовсім різних світів — культурного та технологічного. Як технології можуть допомогти перформативному мистецтву? Що IT-команди можуть перейняти у мистецького сектору? Як поєднати ці два світи та разом працювати на міжнародному рівні над унікальними ідеями? Саме про це й піде мова у першій частині заходу.

В другій частині заходу проєктна менеджерка програми розкаже про деталі відкритого грантового конкурсу «Креативної Європи», куди українські апліканти можуть до 14 травня подавати заявки. Яким критеріям має відповідати ідея проєкту? Як проходить звітування перед Єврокомісією та як знайти міжнародних партнерів? Крім того, у співпраці із U Open University на заході у вас буде можливість опрацювати ідею вашого проєкту по бізнес-моделі задля збільшення своїх шансів отримати грантову підтримку.

⏰ Коли?
28 березня 2020 року, 10:00 - 14:00
Початок реєстрації о 09:30

📍 Де?
I Cultural Business Hub (проспект Д. Яворницького 3, м. Дніпро)

🏷️ Кому може бути цікавий цей захід?
Організаціям та компаніям, які працюють у видавничій справі або культурній спадщині, перформативному та візуальному мистецтві, музеях, бібліотеках та культурних центрах, а також IT-компаніям та продакшенам, які працюють із VR, AI, блокчейном та алгоритмами та бажають реалізовувати крос-секторальний проєкт міжнародного рівня.

Просимо віднестися відповідально до написання мотивації до участі, оскільки якщо кількість бажаючих буде перевищувати кількість місць в залі, учасники відбиратимуться на конкурсній основі.
Email address *
Ім'я *
Прізвище *
Контактний телефон *
Організація, яку Ви представляєте *
Посада *
Посилання на електронний ресурс організації (веб-сайт, фейсбук-сторінка)
Яку сферу культурних та креативних індустрій Ви представляєте? *
Ваша мотивація до участі *
Я даю згоду на обробку моїх особистих даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Український культурний фонд.