Přihláška k členství v Jednotě školských informatiků
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Titul(y) před jménem
Jméno *
Příjmení *
Titul(y) za jménem
E-mail osobní *
Po zaplacení členských příspěvků bude členovi založen e-mail ve tvaru jmeno.prijmeni@jsi.cz, jehož přesměrování si může člen sám nastavit v profilu GMAIL služby. Jelikož hlavním komunikačním prostředkem sdružení je právě e-mail, doporučujeme členům tento svůj e-mail v doméně JSI sledovat. Je vhodné sledovat i stránky www.jsi.cz.
Datum narození *
Ve formátu DD.MM.RRRR. Údaj je povinný z důvodu ověření věku přihlašujícího se člena – přihlásit se mohou pouze osoby starší 18ti let.
Mobilní telefon
Prosíme o uvedení telefonního čísla na Vás, pro případy upřesnění Vaší registrace.
Vzkaz Jednotě školských informatků a ostatním členům, např. co očekáváte od činnosti sdružení:
Závěrečné prohlášení
Kliknutím ODESLAT se registrujete jako nový člen sdružení Jednota školských informatiků a souhlasíte s tímto prohlášením

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se stanovami sdružení Jednota školských informatiků a souhlasím s členstvím v tomto sdružení. Zavazuji se platit členské příspěvky a sledovat informace (e-mail a web) v doméně JSI. Prohlašuji, že všechny údaje uvedené v přihlášce jsou pravdivé. Souhlasím s tím, aby mne správce členské základny JSI kontaktoval po přihlášení emailem s popisem postupu, jak sdělit sdružení JSI další osobní údaje vzhledem k zaměření sdružení (pracovní zařazení ohledně ICT ve škole, adresa působiště a jiné).

Podle zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím s tím, aby osobní, citlivé a zvlášť citlivé údaje uvedené na této přihlášce byly po dobu mého členství a dva roky po ukončení používány a zpracovávány pro vnitřní potřeby sdružení JSI (informování o akcích, předávání kontaktů mezi členy apod.). Tyto osobní údaje nebudou předány dalším subjektům. Pokud se budu domnívat, že dochází ke zpracování osobních údajů způsobem, který je v rozporu se zákonem, mám právo požadovat, aby JSI odstranila takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o zneviditelnění, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.  
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Jednota školských informatiků. Report Abuse