Zgierska Fabryka Talentów
Zapraszamy do udziału w projekcie „Zgierska Fabryka Talentów”, w którym możesz spełnić zrealizować pasje i dać się poznać w całym mieście jako ktoś z niebanalnym talentem. Przygotowaliśmy cykl warsztatów artystycznych, które pozwolą Wam rozwinąć skrzydła. Żeby wziąć w nich udział, należy wypełnić ankietę i rozpocząć przygodę. Po tych warsztatach spojrzycie na Zgierz z zupełnie innej strony!

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie EZG i został dofinansowany z budżetu Miasta Zgierza.

Uwaga: Na warsztaty zapraszamy osoby z roczników: 1998-2006, zamieszkałe w Zgierzu lub uczące się w zgierskich szkołach!

Imię i nazwisko *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
Kilka słów o sobie
Daj się poznać :) Napisz, w której szkole się uczysz, dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach i czy masz już doświadczenie w ich tematyce.
Your answer
W których warsztatach chcesz uczestniczyć?
Zaznacz, którymi zajęciami jesteś zainteresowany/na (nie więcej niż 2). Dokładne terminy spotkań zostaną ustalone wspólnie przez trenerów oraz uczestników!
Captionless Image
Konkurs "Mam Talent"
16 czerwca 2018 r. (sobota) na jednej scenie zaprezentuje się ok. 20 uzdolnionych młodych zgierzan i zgierzanek. Masz talent i chcesz go zaprezentować? Daj nam znać ("inna odpowiedź"), jak mógłby wyglądać Twój występ. Konkurs odbywa się niezależnie od udziału w warsztatach!
Kontakt
Zostaw swój mail lub nr telefonu - dzięki temu poinformujemy Cię o wynikach rekrutacji i zaprosimy na spotkanie organizacyjne :)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service