BUŠTĚHRADSKÝ VELKÝ ODPADOVÝ DOTAZNÍK
Vážení sousedé,
jako zastupitel si jsem vědom toho, že náš stávající sytém není ani perfektní, ani spravedlivý. Rád bych prosadil změnu k lepšímu, ale k tomu potřebuji co nejvíce konkrétních poznatků o vašich názorech i reálném chování ve vztahu k odpadu, který buštěhradské domácnosti vytvářejí. Proto jsem vytvořil tento dotazník.

Dotazník a informace v něm obsažené budu zpracovávat pouze já osobně, žádná třetí strana se k nim nedostane! Samozřejmě chápu, že někteří z vás mohou mít obavy ze zneužití osobních informací, které do dotazníku uvedou. Máte mé slovo, že žádné konkrétní informace, které by mohly vést k vaší identifikaci, nebudu s nikým sdílet a použiji je pouze pro účely vyhodnocení dotazníku. Pokud by se někdo i přes moje ujištění zdráhal, u „citlivých“ otázek dávám možnost „Nechci uvádět“.

Asi není nutné zdůrazňovat, že čím více a čím konkrétnějších odpovědí se sejde, tím větší vypovídací hodnotu dotazník bude mít.

Budete-li potřebovat pomoc s vyplněním dotazníku a v případě nejasností, můžete mne kontaktovat – ideálně e-mailem plasek@mestobustehrad.cz, případně zavolat i na mobil +420 724356470.

Vám všem, kteří neztratíte trpělivost, dojdete až na konec dotazníku a odešlete své odpovědi, patří můj velký dík!

Jakub Plášek, zastupitel města Buštěhrad
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy