! ZAPISY ZAMKNIĘTE ! Piesza Pielgrzymka Promienista św. Jadwiga
TERMIN: 28 lipca - 6 sierpnia ZAPISY DO 23 LIPCA
POTWIERDZENIEM zapisu jest wypełnienie ZGŁOSZENIA i dokonanie WPŁATY do 23 lipca
Nasza Grupa Promienista zapewnia
• Opiekę duchową – w postaci osoby Księdza Przewodnika Tomasza Rogalińskiego
• Pokarm dla ciała i dla ducha (zapewniamy wyżywienie dla ciała: śniadania, obiady, kolacje a dla ducha Eucharystię, wybraną część Liturgii Godzin, śpiew, medytacje, konferencje, Różaniec, lekturę duchową,)
• Noclegi ( generalnie szkoły, remiza i jeden nocleg w budynku gospodarczym)
• Transport bagażu i osób w przypadku kontuzji lub choroby
• Nocleg w domu pielgrzyma i podróż powrotną autokarem
• Ubezpieczenie

Co, gdzie, kiedy, za ile?
Informacji udziela: ks. Tomasz Rogaliński (przewodnik grupy), tel. 608710680 e-mail: x.tomasz-rogalinski@gazeta.pl
Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki: o godz. 7.00! 28 lipca (piątek) w kościele św. Jadwigi w Inowrocławiu ul. Wojsk Polskiego 20.
Pakowanie bagaży przed Eucharystią na parkingu szkoły katolickiej ok godz. 6.40.

Spotkanie organizacyjne i koniec zapisów:
23 lipca (niedziela po mszy o godzinie 18.00);
Opłata całkowita : 130 zł## od osoby
## kwestie Finansowe nie są przeszkodą w pielgrzymowaniu! Dlatego istnieje możliwość zniżek dla rodzin i zwolnienia z części i całości opłat osób w trudnej sytuacji materialnej. O zniżkach decyduje przewodnik po indywidualnej rozmowie.
(130 zł opłacie tej jest: ubezpieczenie, pełne wyżywienie, przejazd z Częstochowy do Inowrocławia, przewóz bagażu, koszulka, śpiewnik, modlitewnik, smycz i nocleg w Domu Pielgrzyma (itp.).

Nazwisko Imię
Your answer
Adres zamieszkania
Your answer
Wiek
Your answer
"OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MUSZĄ DOSTARCZYĆ PISMO"
Numer Pesel
Your answer
Numer Telefonu Kontaktowego
Your answer
Parafia
Your answer
Rozmiar Koszulki
Your answer
Powrót Autokarem 6.08.2017 TAK/ NIE
Your answer
Nocleg w domu pielgrzyma 5/6.08.2017 Tak/Nie
Your answer
Który raz idę na pieszą pielgrzymkę
Your answer
STAN ZDROWIA (jeśli choruje to na co i jakie leki zażywam)
Your answer
Regulamin Pielgrzymki 1. Pielgrzymka jest czytelnym znakiem wędrującego Kościoła, czyli wspólnoty, która w drodze uświęca się przez prawdę i miłość. Jest aktem wyłącznie religijno-pokutnym. Zatem musi ją cechować duch modlitwy i ofiary oraz porządek zewnętrzny.2. Uczestnicy, decydując się na udział w pielgrzymce, kierują się motywami religijnymi i dbają - pod sankcją usunięcia- aby religijny charakter pielgrzymki był przestrzegany przez cały czas jej trwania.3. Uczestnikiem pielgrzymki może być tylko ten, kto: we właściwym miejscu i czasie dokona zapisu; akceptuje niniejszy regulamin; będzie stosował się do poleceń kierownictwa pielgrzymki i odpowiednich służb pielgrzymkowych4. Pielgrzymi codziennie uczestniczą we wspólnej Eucharystii i w miarę możliwości w Komunii św. oraz czynnie biorą udział w modlitwie, śpiewach, konferencjach. Troszczą się o klimat, jaki tworzą wokół siebie: życzliwość, kulturę bycia, wrażliwość na potrzeby innych, zwłaszcza słabszych lub starszych; wykorzystują posiadane talenty i dary (np. muzyczne, medyczne, techniczne); włączając się w różne posługi.5. Zdecydowanie zabrania się pielgrzymowania poza grupami, wyprzedzania pielgrzymki, docierania wcześniej na postoje i noclegi bez zgody odpowiednich służb pielgrzymkowych. Przebywanie poza grupą w innych wypadkach jest równoznaczne z wycofaniem się z udziału w pielgrzymce.7. Pielgrzym nosi zawsze przy sobie: legitymację szkolną8. Ze względu na religijno-pokutny charakter pielgrzymki pątników obowiązuje: odpowiedni, skromny strój, zakaz palenia tytoniu, picia wszelkiego alkoholu, zażywania środków odurzających,9. Uczestnicy pielgrzymki zobowiązani są do przestrzegania: przepisów o ruchu drogowym, zarządzeń władz terenowych ( rozpalania ognisk, itp.), wskazań odpowiednich służb pielgrzymki.10. W miejscach postoju pielgrzymi zachowują czystość, śmieci składają w wyznaczonych miejscach.11. Na noclegu cisza nocna obowiązuje wszystkich od godz. 22.00. Zabiegi higieniczne (mycie, WC) dozwolone są tylko w miejscach wyznaczonych.12. Za nieprzestrzeganie mniejszego regulaminu, a także za postawę niezgodną z istotnymi celami i duchem pielgrzymki przewiduje się: natychmiastowe usunięcie z pielgrzymki. Oświadczam, że znam regulamin pielgrzymki i zobowiązuję się go przestrzegać
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms