Piesza Pielgrzymka Promienista Święta Jadwiga Inowrocław - Jasna Góra Częstochowa 28.07 - 6.08.2018
Hasło pielgrzymki: "OBDAROWANI"
TERMIN: 28 lipca - 6 sierpnia ZAPISY DO 22 LIPCA
POTWIERDZENIEM zapisu jest wypełnienie ZGŁOSZENIA i dokonanie WPŁATY do 22 lipca
Nasza Grupa Promienista zapewnia
• Opiekę duchową – w postaci osoby Księdza Przewodnika Tomasza Rogalińskiego
• Pokarm dla ciała i dla ducha (zapewniamy wyżywienie dla ciała: śniadania, obiady, kolacje a dla ducha Eucharystię,
wybraną część Liturgii Godzin, śpiew, medytacje, konferencje, Różaniec, lekturę duchową,)
• Noclegi ( generalnie szkoły, remiza i jeden nocleg w budynku gospodarczym)
• Transport bagażu i osób w przypadku kontuzji lub choroby
• Nocleg w domu pielgrzyma i podróż powrotną autokarem
• Ubezpieczenie

Co, gdzie, kiedy, za ile?
Informacji udziela: ks. Tomasz Rogaliński (przewodnik grupy), tel. 608710680 e-mail: x.tomasz-rogalinski@gazeta.pl
Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki: o godz. 7.00! 28 lipca (sobota) w kościele św. Jadwigi w Inowrocławiu ul. Wojsk Polskiego 20.
Pakowanie bagaży przed Eucharystią na parkingu szkoły katolickiej ok godz. 6.40.

Spotkanie organizacyjne i koniec zapisów:
22 lipca (niedziela po mszy o godzinie 18.00);
Opłata całkowita : 130 zł## od osoby
## kwestie Finansowe nie są przeszkodą w pielgrzymowaniu! Dlatego istnieje możliwość zniżek dla rodzin i zwolnienia z części i całości opłat osób w trudnej sytuacji materialnej. O zniżkach decyduje przewodnik po indywidualnej rozmowie.
(130 zł opłacie tej jest: ubezpieczenie, pełne wyżywienie, przejazd z Częstochowy do Inowrocławia, przewóz bagażu, koszulka, śpiewnik, modlitewnik, smycz i nocleg w Domu Pielgrzyma (itp.).

Nazwisko Imię *
Your answer
Adres zamieszkania *
Your answer
Wiek *
Your answer
"OSOBY NIEPEŁNOLETNIE MUSZĄ DOSTARCZYĆ PISMO"
Numer Pesel *
Your answer
Numer Telefonu Kontaktowego *
Your answer
Parafia *
Your answer
Rozmiar Koszulki *
Your answer
Powrót Autokarem 6.08.2018 TAK/ NIE *
Your answer
Nocleg w domu pielgrzyma 5/6.08.2018 Tak/Nie *
Your answer
Który raz idę na pieszą pielgrzymkę *
Your answer
STAN ZDROWIA (jeśli choruje to na co i jakie leki zażywam)
Your answer
Regulamin Pielgrzymki 1. Pielgrzymka jest czytelnym znakiem wędrującego Kościoła, czyli wspólnoty, która w drodze uświęca się przez prawdę i miłość. Jest aktem wyłącznie religijno-pokutnym. Zatem musi ją cechować duch modlitwy i ofiary oraz porządek zewnętrzny.2. Uczestnicy, decydując się na udział w pielgrzymce, kierują się motywami religijnymi i dbają - pod sankcją usunięcia- aby religijny charakter pielgrzymki był przestrzegany przez cały czas jej trwania.3. Uczestnikiem pielgrzymki może być tylko ten, kto: we właściwym miejscu i czasie dokona zapisu; akceptuje niniejszy regulamin; będzie stosował się do poleceń kierownictwa pielgrzymki i odpowiednich służb pielgrzymkowych4. Pielgrzymi codziennie uczestniczą we wspólnej Eucharystii i w miarę możliwości w Komunii św. oraz czynnie biorą udział w modlitwie, śpiewach, konferencjach. Troszczą się o klimat, jaki tworzą wokół siebie: życzliwość, kulturę bycia, wrażliwość na potrzeby innych, zwłaszcza słabszych lub starszych; wykorzystują posiadane talenty i dary (np. muzyczne, medyczne, techniczne); włączając się w różne posługi.5. Zdecydowanie zabrania się pielgrzymowania poza grupami, wyprzedzania pielgrzymki, docierania wcześniej na postoje i noclegi bez zgody odpowiednich służb pielgrzymkowych. Przebywanie poza grupą w innych wypadkach jest równoznaczne z wycofaniem się z udziału w pielgrzymce.7. Pielgrzym nosi zawsze przy sobie: legitymację szkolną8. Ze względu na religijno-pokutny charakter pielgrzymki pątników obowiązuje: odpowiedni, skromny strój, zakaz palenia tytoniu, picia wszelkiego alkoholu, zażywania środków odurzających,9. Uczestnicy pielgrzymki zobowiązani są do przestrzegania: przepisów o ruchu drogowym, zarządzeń władz terenowych ( rozpalania ognisk, itp.), wskazań odpowiednich służb pielgrzymki.10. W miejscach postoju pielgrzymi zachowują czystość, śmieci składają w wyznaczonych miejscach.11. Na noclegu cisza nocna obowiązuje wszystkich od godz. 22.00. Zabiegi higieniczne (mycie, WC) dozwolone są tylko w miejscach wyznaczonych.12. Za nieprzestrzeganie mniejszego regulaminu, a także za postawę niezgodną z istotnymi celami i duchem pielgrzymki przewiduje się: natychmiastowe usunięcie z pielgrzymki. Oświadczam, że znam regulamin pielgrzymki i zobowiązuję się go przestrzegać *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms