COVID‑19: Datové sady pro prediktivní modelování
Oficiální žádost o poskytnutí datové sady. Po schválení žádosti na straně Ministerstva zdravotnictví ČR získá uživatel přístup k oficiálním datovým sadám s garantovaným obsahem. Tato data lze získat i z jiných, neoficiálních zdrojů, nicméně MZ ČR ani ÚZIS ČR v tomto případě negarantují správnost dat a nepřebírají odpovědnost za jejich použití.
Jméno a příjmení žadatele (včetně titulů) *
Email žadatele *
Instituce žadatele *
Důvod žádosti o poskytnutí datových sad pro prediktivní modely *
Souhlas se zpracováním osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů
Osobní údaje poskytnuté pro účely evidence žádosti o datové sady pro prediktivní modelování
Správcem osobních údajů je Ministerstvo zdravotnictví, Palackého náměstí 375/4. 128 01 Praha 2, IČO: 00024341 (dále jen „správce“). K poskytnutým osobním údajům má přístup správce, jeho pracovníci a případně smluvně zavázaný zpracovatel osobních údajů.

Pověřence pro ochranu osobních údajů MZ ČR je možné kontaktovat na e-mailové adrese oia@mzcr.cz.

Správce bude Vaše osobní údaje zpracovávat ve Vámi poskytnutém rozsahu v souvislosti se zpřístupněním datových sad pro prediktivní modely. Konkrétně bude správce zpracovávat: e-mail, jméno a příjmení.

Údaje, které jste uvedl/a v této žádosti, zpracujeme v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Za účelem evidence žádostí o zpřístupnění datových sad pro prediktivní modelování a zabránění dalšího zneužití těchto dat budeme zpracovávat, resp. zpracováváme na základě Vašeho souhlasu Vaše osobní údaje. Vámi poskytnuté osobní údaje včetně Vašeho souhlasu budeme archivovat následující čtyři roky po zpřístupnění datových sad. Souhlas je dobrovolný. Můžete ho kdykoliv odvolat zasláním emailu na adresu oia@mzcr.cz. V případě odvolání souhlasu nebudeme Vaši e-mailovou adresu nadále zpracovávat pro účely, pro které jste nám ho souhlas udělil/a, její zpracování před odvoláním souhlasu ale zůstane zákonné. Máte právo na přístup k Vašim údajům (tj. získat informaci, zda a jaké údaje o Vás zpracováváme), jejich opravu a výmaz, právo na omezení jejich zpracování a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy