Forum Logistyczno- Transportowe
Rejestracja
Forum skierowane jest do przewoźników transportu drogowego, właścicieli, przedstawicieli oraz menedżerów firm transportowych. Nim zgłosisz swój udział zapoznaj się z działalnością spółek Grupy Konimpex.

Konimpex jest spółką działającą globalnie w obszarze handlu, logistyki, dystrybucji surowców chemicznych i przemysłowych, takich jak kauczuk i sadza techniczna.

Konimpex Chemicals - przedmiotem działalności spółki jest obrót surowcami chemicznymi oraz dodatkami paszowymi na rynku krajowym i międzynarodowym, w tym: krzemionki, przyspieszaczy wulkanizacji, antyutleniaczy, surowców olejopochodnych, fluoroelastomerów, fluoropolimeróow, chloroparafiny. 80% surowców to materiały niebezpieczne ( ADR 9, UN 3077, PG III ).

Fermintrade – spółka specjalizująca się w krajowych i zagranicznych dostawach produktów takich jak sadza techniczna, tkaniny techniczne i geosyntetyki. Produkty znajdują zastosowanie w branży gumowej, bitumicznej oraz w budownictwie drogowym.

Sine – działalność spółki koncentruje się na rozwoju potencjałów związanych z dystrybucją surowców chemicznych, głównie pochodzenia azjatyckiego.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać kontaktując się bezpośrednio:
kom. +48 694 450 693, +48 694 450 435, lub pod adresem e-mail forum@konimpex.com.pl

Określ formę uczestnictwa *
Required
Imię i nazwisko *
Your answer
Nazwa firmy *
Your answer
Adres firmy *
Your answer
Stanowisko *
Your answer
Adres e-mailowy *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Administratorem danych jest Konimpex Sp. z o.o., Fermintrade Sp. z o.o., Fermintrade Sp. k., Sine Sp. z o.o., Konimpex Chemicals Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do działań sprzedażowych i marketingowych przez administratora danych Konimpex Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie ul. Mickiewicza 24 oraz podmioty powiązane, w szczególności związane z organizacją forum (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych, tekst jednolity Dz. U. 2016, poz. 992) z możliwością wglądu do swoich danych oraz prawem do ich aktualizowania. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej wysyłanych z Konimpex Sp. z o.o. oraz podmioty powiązane. *
Dziękujemy za zgłoszenie!
Potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu prześlemy za pośrednictwem wiadomości e-mail.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms