Programování v Minecraftu 1 a 2 - registrace zájmu
Vážení rodiče a zákonní zástupci,

děkujeme za Váš zájem o kroužky Programování v Minecraftu 1 a 2. V současné době pracujeme tvrdě na tom, abychom mohli od září 2020 spustit naše kroužky Programování v Minecraftu 1 a 2 spustit i na vaší škole.

V případě, že už jsme se základní školou, kterou Vaše dítě/děti navštěvují navázali spolupráci, obratem Vám zašleme informace o dostupných kroužcích na dané škole a s nimi spojené platební podmínky.

Pokud s danou základní školou ještě nespolupracujeme, spojíme se osobně s ředitelem školy a uděláme vše proto, aby byl kroužek pro Vaše ratolesti otevřen už od září/října 2020 nebo nejpozději od února 2021.

Děkujeme za Vaši důvěru! Váš tým BRIDGE Academy.
Email address *
Jméno a příjmení rodiče/zákonného zástupce. *
Název a adresa základní školy, kterou Vaše dítě navštěvuje. *
V případě, že byste měli zájem o kroužek realizovaný na BRIDGE714 (varianta pro děti z Mostu a okolí), zaškrtněte prosím toto políčko.
V případě, že byste měli zájem o virtuální formu kroužku realizovanou přes internet (např. kvůli nenaplněnému kroužku na vaší ZŠ, případně omezením týkajícím se COVID-19), zaškrtněte prosím toto políčko.
Do jaké třídy vaše dítě chodí? V případě, že máte zájem o kroužek pro více dětí, zaškrtněte více možností.
O jaký kroužek máte zájem? *
Required
Jaký den a čas kroužku preferujete? (pozn. pokusíme se vám vyjít co nejvíce vstříc, jsme ovšem limitováni dostupností počítačové učebny na dané základní škole)
13 - 14
14 - 15
15 - 16
16 - 17
17 - 18
18 - 19
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Prosím uveďte Vaše telefonní číslo.
Máte zájem nám do BRIDGE Academy zaslat ještě nějaký další dotaz, zpětnou vazbu apod.? Využijte prosím tohoto políčka. Děkujeme!
Odesláním tohoto dotazníku souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich podmínek, které naleznete na https://www.bridgeacademy.cz/podminky-ochrany-osobnich-udaju *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy