Запрошуємо на онлайн тренінг : «Загроза суїциду – як розпізнати та чим допомогти?»
Зверніть увагу, що даний тренінг буде проходити - 20 жовтня 19.00-21.00
Під час тренінгу ви будете працювати з такими питаннями: Як вчасно помітити? На що саме звернути увагу? Коли необхідно звертатись за допомогою? До кого треба звертатись? Що можна зробити самому?.
Експертом виступає Андрій Гусєв - провідний тренер наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства», практикуючий психолог, медіатор, к.психол.н. Стаж надання психологічної допомоги 20 років.
Для проходження навчання Вам знадобиться компьютер або ноутбук/нетбук, доступ до інтернету, за необхідності навушники і мікрофон.
Зверніть увагу, що участь у даному тренінгу є платною і складає 150 грн. за особу. Після закриття реєстрації Вам будуть відправлені реквізити для оплати і технічна інформація щодо участі у тренінгу, який відбуватиметься на платформі ZOOM.
Заповнюючи цю гугл-форму Ви підтверджуюєте свою згоду на обробку своїх персональних даних в ІДЦ "Інтеграція та розвиток", а також погоджуєтеся з умовами надання освітніх послуг, зазначених в рекламному оголошенні та в публічному договорі, розміщенному на сайті http://www.idcir.com.ua/
Просимо звернути увагу на правильність написання Вашої електронної адреси, ПІБ і телефону. У разі правильного написання Вашого е-мейлу програма надішле Вам копію заповненої Вами гугл-форми.
Чекаємо на онлайн-зустріч!
Email *
1. Ваше ПІБ (повністю) *
2. Хто Ви за фахом або професією? *
3. Ваш населений пункт, область *
4. Ваш мобільний телефон *
5. Яка дата Вам зручніша? *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy