UŻYTECZNOŚĆ SPOŁECZNA GEOPORTALI POLSKICH PARKÓW NARODOWYCH
Szanowni Państwo!

Jestem studentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Gospodarka Przestrzenna i w ramach przygotowywanej pracy magisterskiej pt. „Analiza porównawcza wybranych geoportali” prowadzę badania dotyczące użyteczności społecznej produktu geoinformacyjnego na przykładzie geoportali polskich parków narodowych.

Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie niniejszego kwestionariusza ankiety w celu wyrażenia swojej opinii m.in. na temat dostępności, znaczenia i satysfakcji użytkowania ww. geoportali.

Jeśli dotychczas nie korzystali Państwo z żadnego z nich, także zachęcam do wypełnienia ankiety. Państwa głos jest niezwykle istotny, ponieważ pozwoli określić poziom zainteresowania i źródła wiedzy o polskich parkach narodowych oraz stopień rozpowszechnienia informacji o istnieniu badanych geoportali wśród społeczeństwa.

Ankieta składa się z 14 pytań (lub 9 pytań - dla osób niekorzystających z geoportali PPN) i ma charakter anonimowy, a jej wyniki posłużą wyłącznie celom naukowym.
W razie pytań proszę o kontakt mailowy pod adresem: joanna.zyber@gmail.com

Parki Narodowe w Polsce
1. W jakich parkach narodowych w Polsce był/a Pan/Pani dotychczas? (można wskazać więcej niż 1 odpowiedź)
Required
2. Jak ocenia Pan/ Pani swój stan wiedzy o polskich parkach narodowych (PPN)?
3. Preferuje Pan/ Pani analogowe/tradycyjne, czy cyfrowe źródła danych przestrzennych?
4. Z jakich źródeł czerpie Pan/ Pani najczęściej informacje o polskich parkach narodowych (PPN)? (Proszę wskazać maksymalnie 3 odpowiedzi.)
Required
5. Jakich informacji dotyczących polskich parków narodowych (PPN) poszukuje Pan/ Pani najczęściej? (Proszę wskazać maksymalnie 3 odpowiedzi.)
Required
6. Czy kiedykolwiek korzystał/a Pan/ Pani z geoportalu polskiego parku narodowego (PPN)?
Jeśli w pytaniu nr 6 odpowiedział/a Pan/Pani TAK, to proszę przejść do pytania nr 7, jeśli odpowiedział/a Pan/Pani NIE/NIE PAMIĘTAM/NIE WIEM, to proszę przejść do pytania nr 12.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms