"Pawilon Polski na EXPO 2020/2015/2010 - wykład i debata. Gala wręczenia nagród Dyplom Roku 2020 Oddziału Warszawskiego SARP
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Telefon kontaktowy *
Oświadczenie uczestnika wydarzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19
W związku z działaniami profilaktycznymi wynikającymi z zagrożeniem SARS- CoV- 2, na podstawie wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, wydanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.
Oświadczenia *
Required
W związku z decyzją Ministra Zdrowia o niewliczaniu osób zaszczepionych do limitu, informuję, że jestem zaszczepiona/y szczepionką przeciw COVID-19. *
Przechowywanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu uczestnictwa w wydarzeniu Oddziału Warszawskiego SARP "Expo - Zrealizowane marzenia". Gala wręczenia nagród Dyplom Roku 2020 Oddziału Warszawskiego SARP – w celu przekazania na żądanie właściwych służb sanitarnych (np. Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ul. Targowa 65, 03–729 Warszawa) w zakresie niezbędnym do dochodzenia epidemiologicznego na wypadek mojego zakażenia lub wykrycia, że przebywałam/em w bezpośrednim kontakcie z osobą zakażoną, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi zapobiegania, przeciwdziałania, zwalczania SARS – CoV – 2 (COVID-19). Oddział Warszawski SARP może również wykorzystać powyższe dane w celu poinformowania mnie o zmianach organizacyjnych wydarzenia do którego uczestnictwa się zgłaszam.

Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich („OW SARP”) informuje, że jest Organizatorem Wydarzeń; Wydarzenia są organizowane w celu promocji architektury oraz zwiększania świadomości architektonicznej, a także w celu integracji środowiska Architektów. Zastrzegamy możliwość jednorazowego rozesłania na adres mail przesłanego w niniejszym formularzu materiałów informacyjnych (w tym od partnerów) wydarzenia. Podczas Wydarzeń OW SARP są wykonywane zdjęcia, które są następnie upublicznione w mediach społecznościowych (na przykład Facebook OW SARP, www.sarp.warszawa.pl, newsletter, a także publikatory drukowane OW SARP). OW SARP -  ul. Foksal 2, 00-366 Warszawa, telefon +48-22-826 74 39, e-mail: rodo@sarp.warszawa.pl (dalej „Administrator”) informuje, że jest administratorem danych osobowych – wizerunku osób – uczestników Wydarzeń. Dane osobowe (wizerunek) będą przetwarzane w związku z uczestnictwem wdanym Wydarzeniu i w celach statutowych (promocji architektury oraz zwiększania świadomości architektonicznej, a także w celu integracji środowiska Architektów). Dane osobowe (wizerunek) będą przetwarzane przez cały czas istnienia OW SARP. Przez cały czas przetwarzania danych osobowych (wizerunku) osoba, której dane są przetwarzane będzie miała prawo dostępu do jej danych osobowych i żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
RODO: *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy