Ocena umiejętności biznesowych startupów oraz małych i średnich przedsiębiorstw
To 10 minutowe badanie jest przeprowadzane przez InnoEnergy Central Europe (Polska) i jej partnerów w Chorwacji, na Węgrzech, Słowacji i w Słowenii. Ma na celu poprawę i dostosowanie zawartości pakietu wsparcia biznesowego przygotowywanego dla startupów i MŚP do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dowiedz się więcej o naszym projekcie tutaj: https://www.interreg-central.eu/Content.Node/InNow.html

W ankiecie nie trzeba niczego opisywać, wystarczy zaznaczyć na skali ocenę najbardziej odpowiadającą Państwa wiedzy i odczuciom. W ankiecie nie są też zbierane żadne dane osobowe ani firmowe, niezbędny jest jednak mail kontaktowy, celem przesłania Państwu oferty bezpłatnego wsparcia uwzględniającego Państwa potrzeby.

Prosimy o zaznaczenie odpowiedzi, która najlepiej odzwierciedla zainteresowanie i gotowość Państwa firmy w każdym konkretnym temacie. Proszę spojrzeć na pytania z perspektywy rozwoju biznesu!
Im wyższy wynik na skali od 1 do 5 podasz w zakresie "Waga / potrzeba", tym więcej wysiłku włożymy w pomoc w tym temacie.

Im niższy wynik podajesz za pytanie "Poziom ...", tym więcej wysiłku włożymy w pomoc w budowaniu Twojej firmy w tym konkretnym temacie gdyż im niższy poziom, tym większa potrzeba takiej pomocy.

Wierzymy, że pytania są proste i że jesteś w stanie szybko odpowiedzieć, chociaż wiemy, jak złożonym tematem jest rozwój biznesu.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy