Ankieta Oddziału PTTK Łódź-Polesie dotycząca wycieczek pieszych na terenie województwa z dojazdem komunikacją publiczną
Informacje o ankiecie:

Celem niniejszej ankiety jest poznanie oczekiwań i preferencji w zakresie wycieczek pieszych na terenie województwa łódzkiego z dojazdem komunikacją publiczną (autobus MPK Łódź, pociąg ŁKA, PR, PKP, autobus PKS, bus), jednodniowych (wyjazd z Łodzi rano, powrót tego samego dnia) organizowanych przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Łódź-Polesie im. Jana Dylika. Wyniki ankiety będą dla nas istotnym punktem odniesienia do planowania wycieczek i dostosowania ich do Państwa oczekiwań.

Ankieta jest kierowana przede wszystkim do łodzian, jako najczęstszych adresatów naszych działań - osób zainteresowanych uczestnictwem w tego rodzaju wycieczkach, entuzjastów turystyki pieszej i krajoznawstwa, członków klubów i kół PTTK oraz sympatyków.

Ankieta zawiera 8 pytań i jest ANONIMOWA.Wypełnienie zajmuje zazwyczaj 5 -10 minut.
Prosimy o JEDNOKROTNE wypełnienie ankiety, aby otrzymane wyniki były RZETELNE.

Dziękujemy za wzięcie udziału w badaniu ankietowym.
I. OCZEKIWANA DŁUGOŚĆ TRASY DO PRZEJŚCIA. Jaka długość trasy do przejścia najbardziej Ci odpowiada?
Wybierz maksymalnie 3 odpowiedzi. Możesz wybrać mniej.
II. AKCEPTOWALNY CZAS PRZEJAZDU W JEDNĄ STRONĘ. Jaki czas przejazdu komunikacją publiczną w jedną stronę (z miejsca zbiórki wycieczki w Łodzi) możesz zaakceptować?
Wybierz tylko jedną odpowiedź.
Clear selection
III. AKCEPTOWALNY CZAS PRZEJAZDU ŁĄCZNIE W OBIE STRONY. Jaki czas przejazdu komunikacją publiczną łącznie w obydwie strony możesz zaakceptować?
Wybierz tylko jedną odpowiedź.
Clear selection
IV. AKCEPTOWALNE KOSZTY DOJAZDU. Jakie koszty przejazdu komunikacją publiczną (łącznie w obydwie strony) możesz zaakceptować?
Wybierz tylko jedną odpowiedź.
Clear selection
V. DOJAZD Z PRZESIADKĄ. Czy jeśli wycieczka odbywałaby się na ciekawej trasie, która dotychczas nie była uwzględniania w programach wycieczek klubowych był(a)byś skłonny(nna) zaakceptować dojazd z jedną przesiadką w inny środek komunikacji publicznej oraz powrót wieczorem do Łodzi?
Wybierz tylko jedną odpowiedź. Przesiadka w inny środek komunikacji - np. przesiadka z pociągu na lokalny autobus PKS / MPK / BUS.
Clear selection
VI. WYCIECZKI W SOBOTY. Czy gdyby wycieczki oprócz niedziel odbywały się też w niektóre soboty mógłbyś (mogłabyś) w nich uczestniczyć?
Wybierz tylko jedną odpowiedź.
Clear selection
VII. WYCIECZKI W DNI ROBOCZE. Czy gdyby niektóre wycieczki oprócz niedziel odbywały się też w dni robocze WYJĄTKOWO (ze względu na funkcjonowanie komunikacji publicznej umożliwiającej dojazd tylko w takie dni) na ciekawej trasie, która dotychczas nie była uwzględniania w programach wycieczek klubowych mógłbyś (mogłabyś) w nich uczestniczyć?
Wybierz tylko jedną odpowiedź.
Clear selection
VIII. PREFEROWANE DNI ROBOCZE. W przypadku udzielenia w pytaniu VI odpowiedzi "TAK" lub "Zależy od konkretnej wycieczki" prosimy o wskazanie najbardziej pasujących dni roboczych tygodnia.
Prosimy wskazać nie więcej niż 3 dni. Możesz wskazać tylko 1. Odpowiedź "nie mogę określić dnia / dni tygodnia" - może być udzielona np. ze względu na różne wolne dni w poszczególnych tygodniach wynikające ze specyfiki obowiązków zawodowych, rodzinnych, społecznych itd.
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy