Aptauja organizācijām, kas var iesaistīt patvēruma meklētājus, bēgļus un personas, kurām piešķirts alternatīvais statuss
Cienījamās organizācijas!

Biedrība „Patvērums „Drošā māja”” turpina darbu ar dažādām legālo imigrantu grupām, tai skaitā patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām, kurām piešķirts alternatīvais statuss.

Lai apkopotu dažādus resursus, ir izveidota interneta vietne beglis.lv .

Aicinām katru organizāciju izvērtēt savu aktivitāšu pieejamību legālajiem imigrantiem. Aizpildot anketu, lūdzam sniegt informāciju par tām aktivitātēm, kurās varat iesaistīt patvēruma meklētājus, bēgļus un personas ar alternatīvo statusu.

Jūsu sniegtā informācija tiks publicēta mājas lapā beglis.lv (http://www.beglis.lv/resursi/pieejamais-atbalsts/) un to varēs izmantot arī cilvēki, kuri ikdienā sniegs atbalstu mērķa grupas pārstāvjiem.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Reini Grāvīti, rakstot uz e-pastu gravitis.reinis@gmail.com

Organizācijas nosaukums
Lūdzu ierakstiet pilnu organizācijas nosaukumu
Your answer
Pieejamās aktivitātes
Lūdzu uzskaitiet aktivitātes, kurās Jūsu organizācija var iesaistīt patvēruma meklētājus, bēgļus un/vai personas, kurām piešķirts alternatīvais statuss. Piemēram, brīvprātīgajā darbā, semināros, apmācībās, pieredzes apmaiņās, darbnīcās, ziedojumu saņemšanā, u.c, atbilstoši Jūsu mērķiem, tēmām un ikdienas darbiem.
Your answer
Valodu resursi
Lūdzu uzskaitiet, kādās valodās varat piedāvāt iepriekš minētās aktivitātes
Your answer
Publiskojama kontaktinformācija
Lūdzu norādiet, kā ar Jūsu organizāciju sazināties, piemēram, kontaktpersona, epasts, biroja tālrunis, Facebook lapa un/vai tml.
Your answer
Kontaktpersona organizācijā (nav paredzēta publicēšnai)
Lūdzu norādiet kontaktpersonu, ar ko sazināties, lai saskaņotu informācijas ievietošanu mājas lapā beglis.lv (šī informācija netiks publiskota)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service