Verbi Valor 2.0

Formularz służy rekrutacji uczestników do grup współpracy, poświęconych zdobywaniu i doskonaleniu przez nauczycieli i dyrektorów narzędzi wspierających kulturę dialogu, relacji i współpracy oraz poszerzaniu znajomości narzędzi dydaktyki cyfrowej i cyberbezpieczeństwa.
Projekt jest realizowany przez Fundację ALEGORIA, Stowarzyszenie "Nowe Przestrzenie" oraz Stowarzyszenie "Miasta w Internecie" na zlecenie tarnowskiego magistratu.
Tworzymy sześć grup. Pierwsza grupa jest dedykowana dyrektorom i wicedyrektorom tarnowskich placówek oświatowych. Kolejnych pięć grup zostało stworzonych dla nauczycieli, wychowawców i pedagogów, pracujących na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkoli do szkół średnich) w tarnowskich placówkach oświatowych.
Spotkania będą miały charakter praktyczny a formularz pozwala na zapisanie się do wybranej grupy. Można się zapisać do więcej niż jednej grupy.
Do końca 2019 r zaplanowane są 3 spotkania, kolejne terminy zostaną podane na pierwszym spotkaniu.
Liczba uczestników ograniczona. Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem do grupy. Organizator prześle Państwu potwierdzenie udziału w spotkaniu.

Więcej informacji na temat warsztatów na stronie www: http://alegoria.org/verbi-valor-2-0/
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Telefon *
Your answer
Instytucja *
Nazwa placówki *
Your answer
Proszę wybrać termin (można wybrać więcej niż jeden) *
Na zajęcia do pozostałych grup zapisy zostały zakończone.
Required
Oświadczenie *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji działań projektowych – zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy