Paper Airplanes 2018 Güz Dönemi Türkçe Rehber Başvuru Formu
Suriyedeki anlaşmazlıklardan etkilenen Suriyeli mültecilere Türkçe öğretmekle ilgileniyor musunuz? Haftada sadece 2 saat vaktiniz var mı? Paper Airplanes Türkçe Rehberi olmak için başvurun. Paper Airplanes Suriyedeki anlaşmazlıklardan etkilenen kişilere bire bir Türkçe eğitimi sağlıyor. Türkçe eğitim programımızın amacı anlaşmazlıklardan etkilenen Suriyeli mültecilere hem eğitim yaşantılarında hem iş yaşantılarında yardımcı olmak amacıyla Türkçe öğretmektir. Devam etmekte olan mevcut 5 programımız var; İngilizce, Türkçe, Genç Değişim, Teknolojide Kadın ve Gazetecilik.

Türkçe Rehberi olarak Suriyedeki anlaşmazlıklardan etkilenen bir kişiyle eşleştirilecek, müfredatımız aracılığıyla Türkçe öğreteceksiniz. Türkçe Rehberi olmak için daha önce rehberlik yapmış olmanız veya Arapça bilmeniz gerekmemektedir.

Türkçe Rehberi olarak eğitim vermeniz hazırlanma süresi de dahil haftada ortalama iki saatinizi alacaktır. Eşleştirildiğiniz öğrenciniz ile haftada bir buçuk saat buluşmanız bekleniyor. Bizim tarafımızdan sağlanacak müfredata ek olarak derslere hazırlanıp gitmeniz beklenmektedir.

Güz dönemimiz Ekim - 16 Aralık 2018 tarihleri arasındadır.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Paper Airplanes. Report Abuse - Terms of Service