Soutěžte s Borovicí o kreativní materiál od Think Creative
Portál Borovice.cz pro vás ve spolupráci s e-shopem http://eshop.thinkcreative.cz připravil na předtáborové období soutěž o výtvarný materiál. Hrajeme o balíček 20 ks polotovarů na výrobu indiánského amuletu.
Soutěž probíhá do středy 21. června 2017 24.00 hodin. Jediná možná forma účasti v soutěži je přes tento formulář. Výherce budeme kontaktovat e-mailem, proto vyplňujte své kontaktní údaje pečlivě. Děkujeme :-)

Tým Borovice.cz

Eshop Think Creative - partner soutěže
Na stránkách eshop.thinkcreative.cz najdete spoustu tvořivého materiálu jako jsou různé výřezy, šablony, pěnová razítka, pěnové samolepky, diplomy, medaile, peří, samolepící knoflíky, kamínky, různé pískové mandaly a masky z pěnovky nebo z předkresleného kartonu, zkrátka vše pro prázdninové tvoření s dětmi.
Další, čím se provozovatelé e-shopu zabývají, jsou projektové tabule.
O co hrajeme? 20 ks polotovarů na indiánský amulet
Předpřipravené základy na indiánský amulet nebo jinou dekoraci dle vaší fantazie využijete s dětmi při vašich kreativních programech. Zdobit můžete barvami, korálky, peříčky, přírodními materiály...
http://eshop.thinkcreative.cz/kreativni-sady-ze-dreva/indiansky-amulet/

Takže teď stačí odpovědět na jednu jednoduchou otázku a máte šanci si obohatit program s vaším oddílem nebo třídou.
Soutěžní otázka: Napište 2 materiály, z nichž je většina výřezů určených k dotvoření a které nabízí e-shop Think Creative. *
Your answer
A teď požádáme o pár údajů ...
Jméno a příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Borovici využíváte jako (můžete zaškrtnout více odpovědí):
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RAIN.cz. Report Abuse