Mám zájem o koupi sedla WTB VOLT Team / ČeMBA
Vyplněním tohoto formuláře vyjadřuji zájem o koupi sedla WTB VOLT Team / ČeMBA a zároveň i vůli stát se členem sdružení Česká mountainbiková asociace, z.s., IČ: 28552075 (dále jen "sdružení"), které je součástí nákupu sedla. Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se zněním stanov sdružení www.cemba.eu/docs/stanovy.pdf .

Osoby ve věku 15-17 let /včetně/ musí také doručit souhlas zákonného zástupce s členstvím ve sdružení. Členy sdružení se nemohou stát osoby mladší 15 let.

----------------------------
PLATEBNÍ ÚDAJE pro uhrazení sedla po vyplnění tohoto formuláře:
1990 Kč v případě osobního převzetí, nebo 2140 Kč (150 Kč poštovné a balné) v případě, že sedlo chceš poslat poštou, na účet:

2400117717/2010 s uvedením tvého rodného čísla jako variabilního symbolu (bez lomítka)

Souhlas se zpracováním osobních údajů: *
Souhlasím s tím, aby v souladu se zákonem č.101/2000Sb., o ochraně osobních údajů, sdružení Česká mountaibiková asociace, z.s., IČ: 28552075, zpracovávalo a uchovávalo mnou poskytnuté osobní údaje z tohoto formuláře pro účely vedení databáze členů sdružení. Souhlasím, aby mé osobní údaje byly sdružením použity pro zasílání informací o dění ve sdružení. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné, a že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv písemně odvolat.
Required
Jsem již členem ČeMBA *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service