Mikulášská nadílka s Klikou 2019
Závazná přihláška na Mikulášskou nadílku Motyčkovic kliky z.s.
Termín této akce je - čtvrtek 5.12. 2019 od 16.00 hod. do 19.00 hodin v Klice. (Horská 165, Liberec - Kateřinky)
Vy i vaše děti se můžete těšit na čertovské a andělské disciplíny, adventní pohodu a klid, mikulášskou nadílku, drobné dílničky, vánoční koledy, občerstvení a rozhodně i na milé úsměvy a příjemnou atmosféru. Příchod je možný mezi 16 a 17 hodinou.

Nejprve na vás čeká poklidná cesta do nebeské Kliky přes pekelníky i svatoušky. Poté si můžete něco milého vyrobit na dílnách, občerstvit se za drobné ceny v Klikové kavárničce, pohrát si v Rajské herně a nebo si poslechnout pohádku od boží babičky. K Mikulášské trojici chodí rodiny samostatně po vyzvání. Po návštěvě Mikuláše a obdržení balíčku je odchod na vás. Jak je výše zmíněno, po dobu celé akce je možnost se i navečeřet či jen posilnit domácími dobrotami. (za milé ceny)

Počet účastníků je omezen na 30 dětí.

Do 7 dnů od přihlášení je třeba zaplatit částku 400 Kč na účet č. 2200748952/2010, do poznámky uveďte příjmení a jméno dítěte/Mikulášská nadílka. Dítě bude zapsáno teprve po připsání platby na uvedený účet.

V ceně je zahrnutý i balíček od Mikuláše, který není plný sladkostí z hypermarketů, ale toho, co dostávaly děti od Mikuláše odedávna - v případě, že máte na balíček nějaké speciální požadavky, napište je do poznámky na konci této přihlášky (alergie...).
Email address *
Jméno dítěte *
Your answer
Příjmení dítěte *
Your answer
Datum narození dítěte *
MM
/
DD
/
YYYY
Příjmení a jméno zákonného zástupce *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
telefonický kontakt *
Your answer
Pochvaly dítěte *
Captionless Image
Your answer
Napomenutí dítěte *
Captionless Image
Your answer
Poznámka (alergie, strachy...) *
Your answer
Souhlasím se zasíláním dalších informací o akcích Motyčkovic kliky z.s. mailem *
Souhlasím s fotografováním a zpracováním osobních údajů mého dítě podle podmínek GDPR uvedených na webu Motyčkovic kliky *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy