Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Proje Yazma Eğitimleri
TR72 Bölgesi’nde tüm paydaşlarımızın proje yazma becerilerinin artırılmasına, farklı kurumların bir araya gelmesinin sağlanarak iletişim ve işbirliğinin geliştirilmesi, kurumlarda proje hazırlama kültürünün geniş tabanlara yayılmasına katkı sağlamak amacıyla 2022 yılı içerisinde periyodik olarak Kayseri, Sivas ve Yozgat il merkezlerinde proje hazırlama eğitimleri verilmesi planlanmıştır.

* Eğitimler Ajans uzmanları tarafından, 20 kişilik gruplara, ayda 1 kez olarak düzenlenecektir.

* Eğitimler 2 gün süreli olup Kayseri'deki eğitimler ORAN Kalkınma Ajansı'nın Erciyes Teknopark’ta bulunan eğitim salonunda; Sivas ve Yozgat illerinde verilecek eğitimler il merkezlerinde verilecek olup eğitim saatleri 10:00 – 16:00 arasında olacaktır.

* Eğitimlere katılım ücretsizdir. Eğitim süresince ulaşım, yemek vb. masrafları katılımcıların sorumluluğunda olacaktır.

* Katılımcı listesi başvuru sırasına göre belirlenecektir. Katılımın yoğun olması durumunda aynı kurumdan en fazla 3 katılımcı kabul edilecektir.

* Eğitim tarihi her ayın ilk haftası içerisinde katılımcılara e-mail ile iletilecektir.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adınız ve Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Telefon Numaranız *
Kurumunuz     (Bireysel başvurular için kurum bölümüne bireysel yazabilirsiniz.) *
Eğitimi Almak İstediğiniz Şehir *
Eğitimi Almak İstediğiniz Ay *
Eğitimler yapılan başvuru sayılarına göre periyodik olarak düzenlenecektir. Eğitimlerin ilgili ayda hangi günler yapılacağı Ajans tarafından belirlenecek ve başvuru sahiplerine ilgili ayın ilk haftası e-mail yoluyla bilgi verilecektir.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy