Реєстрація учасників Бізнес-школи "Розвиток підприємницької діяльності у сільській місцевості"
08.12.2020 з 10.00 до 15.00 або 11.12.2020 з 12.00 до 17.00

Онлайн - зустріч

Дорадча служба ГО «Офіс перспективного розвитку» запрошує виробників сільськогосподарської продукції та представників інших видів бізнесу, що ведуть свою діяльність у сільській місцевості Запорізької області прийняти участь у заході Бізнес-школа "Розвиток підприємництва у сільській місцевості", який організовано за проєктом «Сталий розвиток сільських громад: синергія освіти та практичних рішень» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Захід спрямований на підвищення конкурентоспроможності сільгоспвиробників і стимулювання сталого розвитку ММСП у сільській місцевості.

Захід складатиметься з 2 сесій.

Перша сесія: Концептуальні питання діяльності сільськогосподарських підприємств
1. Актуальні аспекти в діяльності фермерських господарств. (Андрієнко Світлана, віце-президент ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», керівник Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби).
2. Основи управління безпечністю харчових продуктів: що потрібно знати фермеру (Грифцова Юлія, міжнародний аудитор з питань харчової безпеки TUV NORD).
3. Інноваційні напрямки розвитку бізнесу у сільському господарстві (Бривко Тетяна, віце-президент ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», експерт з розвитку бізнесу).

Друга сесія: Актуальні інструменти залучення агрофінансування
1. Аграрна розписка- розширення можливостей кредитування в агросекторі (Олексенко Римма, керівник сільськогосподарської дорадчої служби ГО «Центр сприяння розвитку громад»).
2. Огляд актуальних кредитних пропозицій (представники банківських установ).
3. Актуальні грантові можливості (Деркач Ірина, керівник дорадчої служби Запорізької області ГО «Офіс перспективного розвитку»).

Р.S. Всі учасники, що приймуть участь у Бізнес-школі, матимуть приємні бонуси:
1. Отримають повний набір інформаційно-організаційних матеріалів заходу на свої домашні адреси;
2. Будуть запрошені на безкоштовний тренінг з алгоритмів пошуку грантових можливостей та написання грантової заявки та отримають посібник "Інструменти фандрейзингу для розвитку малого та середнього підприємництва в сільській місцевості".
3. Отримають сертифікати учасників.


Повна програма заходу та посилання на ZOOM-конференцію буде розіслано учасникам після реєстрації на вказані електронні адреси.
Реєстрація на 08.12.2020 - триватиме до 07.12 15:00.
Реєстрація на 11.12.2020 - триватиме до 10.12 15:00.

Чекаємо на ВАС!!!
Email address *
ПІБ учасника *
Контактний телефон *
Оберіть дату, коли хочете прийняти участь у роботі Бізнес-школи. *
Надайте опис своєї діяльності *
Вкажіть назву вашого господарства (якщо Ваш бізнес вже зареєстрований) чи зазначте, що Ви ще на маєте такого статусу. *
Район ведення діяльності *
Повна адреса проживання (для надсилання інформаційно-організаційних матеріалів заходу) *
Яка тема Вас цікавить найбільше?
Чи маєте питання до спікерів, які саме?
Даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy