Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в апараті Волинської обласної держаної адміністрації
Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Волинської обласної держаної адміністрації, підприємств, установ та організаціях, що належать до сфери управління Волинської обласної держаної адміністрації, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти.
Ваше звернення буде автоматично відправлено на електронну адресу сектору правової, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання та виявлення корупції Волинської обласної держаної адміністрації - vpoor@voladm.gov.ua
Прізвище, ім’я, по-батькові порушника *
Опис правопорушення *
П.І.Б. заявника /ЗА БАЖАННЯМ/
Поштова адреса заявника /ЗА БАЖАННЯМ/
Електронна адреса заявника /ЗА БАЖАННЯМ/
Зверніть увагу
Згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).
Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.
Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy