Konkurs „Proste i pomocne narzędzia terapeutyczne”
ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ!
DO WYGRANIA
ATRAKCYJNE NAGRODY!


Celem konkursu jest wybranie najciekawszych pomysłów na narzędzia terapeutyczne, które będą pomocne do prowadzenia treningów poznawczych z seniorami posiadającymi zaburzenia poznawcze lub choroby otępienne. 

Zapraszamy do przesyłania pomysłów na wykonanie prostych i pomocnych narzędzi terapeutycznych. Ważne, aby były możliwe do samodzielnego przygotowania przez opiekunów rodzinnych i zawodowych oraz do zastosowania w warunkach domowych i w placówkach specjalistycznych.

Do udziału zapraszamy osoby posiadające doświadczenie zawodowe w prowadzeniu zajęć dla osób starszych. Szczegółowe warunki przedstawia Regulamin Konkursu. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia  2023 (do godziny 24.00).

Zgłaszając swój pomysł poprzez wypełnienie i wysłanie niniejszego formularza oświadczasz tym samym, że akceptujesz Regulamin Konkursu.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Numer tel. do kontaktu *
Napisz krótko o swoim doświadczeniu zawodowym. Gdzie (jaka placówka) i jakie zajęcia prowadzisz z osobami starszymi?
*
Tytuł proponowanego narzędzia terapeutycznego (np. Koło fortuny itp.) *
Jakie funkcje poznawcze będą stymulowane podczas pracy/ćwiczeń z tym narzędziem? *
Jakie materiały będą potrzebne do wykonania narzędzia (np. karton, nożyczki itp.)? *
Opisz sposób wykonania narzędzia. Jeśli potrzebne będą pliki graficzne (np. do kart pracy) to na tym etapie prosimy jedynie o opis co powinno być na grafikach.  *
Opisz jak pracować z osobą starszą z wykorzystaniem tego narzędzia. Możesz wskazać różne poziomy trudności, sugestie jak dalej rozwijać ćwiczenia i narzędzie itp. *
Czy pracowałeś/aś już z tym narzędziem? Jeśli tak, napisz jakie masz obserwacje. *
Rozważamy możliwość stworzenia miejsca w sieci, gdzie można byłoby wpisywać własne pomysły na narzędzia i ćwiczenia poznawcze. Każdy mógłby tam wejść i zapoznać się z takimi propozycjami, skorzystać z nich lub się zainspirować. Czy to dla Ciebie interesujące i pomocne miejsce? 
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wysyłając formularz konkursowy wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych w celach realizacji konkursu tj. organizacji, promocji, publikacji informacji o zwycięskich zgłoszeniach i przekazania nagród na zasadach określonych w Regulaminie Konkursu.
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Stocznia z siedzibą w Warszawie przy ul. Plac Zamkowy 10.
Działania organizowane w ramach projektu Katalizator Innowacji Społecznych współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja Stocznia. Report Abuse