Zapisy na rekolekcje formacyjne DK - ORAR 2 st. Międzywodzie
Formularz zapisów na rekolekcje Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Email address *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej!
Rekolekcje Domowego Kościoła przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych które formują się w Ruchu Światło-Życie.

Zapoznaj się z regulaminem rekolekcji dostępnym pod linkiem:
http://wroclaw.oaza.pl/wordpress/wp-content/uploads/2019/04/Regulamin-rekolekcji-DK.pdf

W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje DK i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (email: dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.
OAZA REKOLEKCYJNA ANIMATORÓW RODZIN II stopnia
"Celem rekolekcji ORAR II st. jest uświadomienie uczestnikom nadprzyrodzonego wymiaru odpowiedzialności w posłudze pary animatorskiej, która została imiennie wybrana, powołana do posługi i niejako „zaproszona” przez Boga do posługi innym małżonkom należącym do Domowego Kościoła."
(ORAR II - podręcznik)

"Para animatorska zabezpiecza prawidłowy rozwój kręgu. Stara się pomóc każdemu z członków, aby coraz głębiej i autentyczniej przeżywali swoje chrześcijaństwo. Nasze wspólnoty w takiej mierze zachowują swój sens istnienia i swoją wartość, w jakiej starają się swoim członkom pomóc w dążeniu do świętości i dojrzałości chrześcijańskiej."
(List do wspólnot rodzinnych nr 17)
Informacje podstawowe
ORAR II stopnia
Miejsce: Międzywodzie, ul.Poprzeczna 5
Termin: 02 - 07 sierpnia 2020

Moderator: o. Wit Bołd OFM
Para moderatorska: Emilia i Marcin Doskocz
Kontakt:
e-mail: emilia.doskocz@gmail.com marcin.doskocz@gmail.com
tel.: Marcin 607-954-734, Emilia 781-631-191
Koszt rekolekcji
Osoba dorosła - 550 zł
Dziecko 13-18 lat - 550 zł
Dziecko 2-12 lat - 300 zł
Dziecko 0-2 lat - 50 zł

Pieniądze nie mogą być przeszkodą w wyjechaniu na rekolekcje. Jeśli masz trudną sytuacją finansową skontaktuj się ze swoją parą rejonową/diecezjalną i poproś o pomoc.

Rekolekcje Domowego Kościoła są przeznaczone dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia. Starszym dzieciom proponowane są odpowiednie rekolekcje dla młodzieży (http://wroclaw.oaza.pl/wydarzenia/tagi/dla-mlodziezy/). Jeżeli jednak jesteście zmuszeni planować wyjazd ze starszymi dziećmi, prosimy o kontakt przed wypełnieniem formularza.
Informacje o ośrodku
Każdy pokój ma swoją łazienkę. Jest możliwość zrobienia prania, na półpiętrach znajdują się kuchenki mikrofalowe.
Ośrodek położony około 500 metrów (5 minut) od strzeżonej plaży oraz 1,2 kilometra (15 minut) od zalewu, na którym można wynająć rowery wodne, kajaki. Ośrodek położony jest przy Kościele parafialnym w którym będą odbywać się Msze św. i nabożeństwa.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy