Přihláška na výjezd do Budějovic - 6.1.2014

Výjezd na televizní utkání s Budějovicemi v krásných retro dresech. Pojeďte podpořit naše hokejisty na jih Čech a ukázat hokejovému světu, jak umíme fandit!

Odjezd: 15:15
Cena: autobus hradí klub + vstupné si hradí každý sám 100,- Kč (vstupenku je nutné dojíz zaplatit na zimní stadion na vedení BK Mladá Boleslav - viz informace na webu www.bkboleslav.cz)


PRAVIDLA:
1. Každý při registraci musí nahlásit jméno, příjmení a datum narození, v případě přihlašování více lidí jednou osobou toto platí obdobně. Kdo nenahlásí u některé z osob jeden či více z uvedených údajů, nebude přihlášen.

2. Přihlásit se, je možné pouze pro cestu tam a zpět.

3. Osoby mladší 15 let se mohou zúčastnit výjezdu pouze za doprovodu plnoleté osoby.

4. O konečném seznamu účastníků rozhoduje organizátor.

5. V případě jakýchkoliv problémů bude dotyčná osoba vyloučena z dalších výjezdů fanklubu, v případě vzniklé škody bude navíc povinna tuto škodu uhradit.

6. Při hrubém a nevhodném chování, při chování, kdy je poškozováno dobré jméno klubu či fanklubu si organizátor vyhrazuje právo takového účastníka vyloučit ihned a kdekoliv, bez náhrady zaplaceného poplatku či úhrady cesty domů.

7. Přihlášky jsou přijímány nejpozději 24hodin před plánovaným zápasem (př. hrajeme v sobotu v 17:30, přihlásit se můžete nejpozději v pátek v 17:30).

8. Přihlášením se na akci pořádanou fanklubem SOUHLASÍTE s těmito podmínkami organizátora.

  Captionless Image
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question