Elbląskie Dni Przedsiębiorczości                      Środa- Poznaj dofinansowania z UE 
Data: środa, 15 listopada 2023 r. 
Adres: Elbląski Park Technologiczny, ul. Sulimy 1, Elbląg
Kontakt
Magdalena Mikula, magdalena.mikula@ept.umelblag.pl, 55 237 47 38
Agnieszka Owsianko, biuro@ept.umelblag.pl, 55 239 34 67
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko: *
Adres e-mail: *
Nazwa firmy:
Numer telefonu:
Klauzula informacyjna

W nawiązaniu do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. dotyczącego ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) i  zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa informacji Elbląskiego Parku Technologicznego, informujemy, iż od dnia 25 maja 2018r. przysługują Państwu określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Elbląski Park Technologiczny Państwa danych osobowych.

1.Administratorem Państwa danych osobowych jest Elbląski Park Technologiczny, ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg, którego czynności pełni Dyrektor EPT tel. +48 55 237 47 62, e mail: dyrektor@ept.umelblag.pl,(zwany dalej EPT)

2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetwarzania Państwa danych związanych z Elbląskimi Dniami Przedsiębiorczości 2023.  W przypadku nie podania danych, nie będzie możliwy udział w szkoleniu.

3. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie praz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa ).

4. Dane udostępniane przez Państwa nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa i Elbląski Park Technologiczny. Odrębną kategorię odbiorców, którym mogą być ujawnione Państwa dane są podmioty uprawnione do obsługi doręczeń.

5. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.

6. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

7. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia szkolenia.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy